Ana Sayfa Şehirler Ağrı Eleşkirt Belediyesi Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Eleşkirt Belediyesi Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

84
Engelli işçi

Ağrı ilimizde yer alan Eleşkirt Belediyesi yayınladığı ilan ile engelli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Eleştirt Belediyesi engelli işçi alımı ilanı kapsamında en az 3 sene deneyimli elektrik teknisyeni/elektrik tesisatı ve pano montörü teknisyeni alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmekte ve EKPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 16 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Eleşkirt Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe 2016 EKPSS puanına sahip adaylar başvurabilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Not:İlgili meslekte 3 yıllık deneyim bonservisle belgelenecektir. Bu durumu belgeleyemeyenlerin başvurusu geçersiz olacaktır.

Çalışma Adresi : CUMHURİYET CADDESİ NO:142 ELEŞKİRT/AĞRI 04600 ELEŞKİRT

Ağrı’da yer alan Eleşkirt Belediyesi engelli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tutak Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Ağrı şehrimizde bulunan Tutak Belediyesi yayımlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı …