Ana Sayfa Şehirler Kocaeli İzmit Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

İzmit Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

99
Garson

İzmit Öğretmenevi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. İzmir Öğretmenevi ilan kapsamında garson (servis elemanı) alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 2 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 19 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İzmit Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2016

Adaylardan yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar Garson (Servis Elemanı) olarak asgari ücret ile çalıştırılacak.En az 1 sene deneyimi olan ve tabldot servisi yapabilecek salonda yemek servisi öncesi ve sonrası gerekli düzenlemeleri yapabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı Noter Huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Çalışma Adresi : KOZLUK MAH.D-100 KARAYOLU ÜZERİ ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU YANI  41100 KOCAELİ MERKEZ

Talebe başvuru yapan adaylar için kura çekimi 10 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kura çekimi saat 10:00 ile 11:00 arasında olacaktır. Bu yazımızda Kocaeli ilinde bulunan İzmit Öğretmenevi işçi alımı ilanı kapsamında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bingo Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Bingo; ev bakımı ve temizlik ürünleri alanında faaliyet göstermekte olup, 1987 yılında kur…