Ana Sayfa Şehirler Erzurum Erzurum Köprüköy Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

Erzurum Köprüköy Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

Erzurum ilimizde bulunan Köprüköy Belediyesi 45 işçi alımı yapacağını açıkladı. Köprüköy Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, son başvuru tarihi, başvuru sırasında istenilen belgeler ve kura çekimi tarihi, yeri ve sonuçları.

İşçi alımı

Erzurum ilimizde bulunan Köprüköy Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Köprüköy Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında bahçe bakım elemanı, çöpçü alımı gerçekleştirilecektir. İlan kapsamında 45 işçi alımı yapılacaktır. Köprüköy Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanına adaylar 31 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve diğer detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Köprüköy Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 12/04/2017 tarihinde saat 10.00 da Köprüköy Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. En az İlköğretim – En fazla Önlisans düzeyinde bir eğitim gerektiren ve kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Bahçe Bakım Elemanı Alımı :  Daimi statüde Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) mesleğinde çalıştırılmak üzere 25 (yirmi beş) kişi alınacaktır. -Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bahçe Bakım Sertifikasına sahip olmak.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)

Çöpçü Alımı : Daimi statüde Çöpcü mesleğinde çalıştırılmak üzere 20 (yirmi) kişi alınacaktır. -Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Çöp Toplama Personel Eğitim Sertifikasına sahip olmak

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöpçü

Köprüköy Belediyesi tarafından yayınlanan 45 işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 2
    Shares

ERZURUM İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Erzurum için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Erzurum için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Akin

    28 Mart 2017 at 15:12

    Merhabalar ben işsizim palandoken belediyesinde park ve bahcelerde calisiyodum iskur tatafindan gunum doldu cikardilar sizden ricam bana bir is verin temizlik copcu park bahve vs

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir