Ana Sayfa Şehirler İzmir Beydağ Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Beydağ Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Beydağ Belediyesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Beydağ Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile başvuru sırasında istenilen belgeler ve sözlü mülakat sınavı hakkında detaylı bilgiler.

Personel

İzmir ilimizde bulunan Beydağ Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Beydağ Belediyesi sözleşmeli personel alımı ilanı kapsamında 4 yıllık fakülte mezunu ( ekonomi ve iktisat bölümü ) ekonomist alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 1 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Adayların ilana 30 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapmaları gerekmektedir. Beydağ Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

Beydağ Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu belirtilen tam zamanlı sözleşmeli 1 personel alımı yapılacaktır. İlana başvuru yapan adaylar için sözlü mülakat sınav tarihi 31 Mart 2017 tarihinde saat 10:00’da yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır. Sözlü sınav sonucu adaylara tebligat yapılacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 • Üniversitenin “Unvan ile ilgili” bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 • Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 • İlan tarihinden önce İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları.

BAŞVURU ŞEKLİ: Adayların 30.03.2017 tarihi saat 17:00′ ye kadar Beydağ Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 • Nüfus cüzdan fotokopisi.
 • Yerleşim yeri belgesi.
 • Özgeçmişi anlatan CV.
 • Sağlık raporu.
 • 2 Adet vesikalık fotoğraf.

S.Vasfi ŞENTÜRK Beydağ Belediye Başkanı

NOT: Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlayanlar Beydağ Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne bir dilekçe ve özgeçmişleri (CV) ile müracaat edebilirler. Bu yazımızda İzmir ilimizde bulunan Beydağ Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


İZMİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İzmir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İzmir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir