Ana Sayfa Kamu Kurumları Filyos Belediyesi 25 İşçi Alacak

Filyos Belediyesi 25 İşçi Alacak

Filyos Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında bünyesine 23 Beden İşçisi ve 2 ATT (Acil Tıp Teknisyeni) alımı yapacağını açıkladı. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve müracaat detayları haberimizde.

Filyos Belediyesi

Zonguldak ilimizde yer almakta olan Filyos Belediyesi yayımladığı ilan kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. Filyos Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında bünyesine 23 beden işçisi ve 2 Acil Tıp Teknisyeni (ATT) alımı yapacaktır. Adayların beden işçisi ilanı için en az ilköğretim mezunu, ATT ilanı için sağlık meslek lisesi mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 13-15 Mart 2019 tarihleri arası iş başvurusu yapabilirler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve ilana dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Filyos Belediyesi Personel İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş TanımıPersonel SayısıÇalışma ŞekliÇalışma Saatleri
Beden İşçisi23Geçiçi SüreliHaftalık 45 Saat
Acil Tıp Teknisyeni2Geçiçi Süreli

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları aşağıda belirtilmiştir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını incelemeleri oldukça önemlidir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kadın/Erkek
 • 22 yaş ve üzeri olmak
 • Askerliğini yapmış olmak (Erkek adaylar için)
 • Türk ceza kanununa göre herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak
 • Emekliliği hak kazanmamış veya emekli olmamak
 • Beden işçisi için ilköğretim mezunu olmak
 • ATT iş ilanı için sağlık meslek lisesi mezunu olmak
 • Filyos belediyesi il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Dilekçe, Adli sicil kaydı, Diploma fotokopisi, Sağlık raporu, Kimlik fotokopisi, İkametgah, 2 adet fotoğraf ve Nüfus kayıt örneği belgeleri istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 • Başvuru Adresi: Hisarönü Mah. Park Cad. No:45 Filyos/ZONGULDAK
 • İrtibat Kişisi: Şenol HALATCI – 0 372 623 10 18
 • Mülakat Tarihleri: 20.03.2019 – 14:00

Zonguldak ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 • 2
  Shares

ZONGULDAK İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Zonguldak için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Zonguldak için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir