Ana Sayfa Şehirler Aydın Buharkent Belediyesi 11 İşçi Alacak

Buharkent Belediyesi 11 İşçi Alacak

Buharkent Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında bünyesine 11 temizlik işçisi alımı yapacağını açıkladı. Adaylardan 1 kişi engelli kadrosunda görevlendirilecektir. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve müracaat detayları haberimizde.

Buharkent Belediyesi

Aydın ilimizde yer almakta olan Buharkent Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında daimi işçi alımı ve engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Buharkent Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında bünyesine 11 temizlik işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 11-13 Mart 2019 tarihleri arası iş başvurusu yapabilirler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Buharkent Belediyesi Personel İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş TanımıPersonel SayısıÇalışma ŞekliÇalışma Saatleri
Temizlik İşçisi11 ( 1 Kişi Engelli Kadrosu )Daimi , SürekliHaftalık 45 Saat

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları aşağıda belirtilmiştir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını incelemeleri oldukça önemlidir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşından gün almamış olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • Türk ceza kanununa göre herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak
 • Erkek işçilerin askerlikle ilişiği bulunmamak
 • Emekliliği hak kazanmamış veya emekli olmamak
 • Güvenlik soruşturmasından başarı ile geçmiş olmak
 • Engelli kadrosu için başvuracak adayların en az % 40 ve üzeri engeli bulunmak
 • Aydın il sınırları içirisinde ikamet ediyor olmak başlıca şartlar arasındadır.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Kimlik fotokopisi, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Adli sicil belgesi, Çalışmasına engel olmadığına dair sağlık raporu, Diploma fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf belgeleri istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 • Başvuru Adresi: Kamilpaşa Mah. Atatürk Cad. No:73 Buharkent / AYDIN
 • İrtibat Kişisi: Buharket Belediyesi – 0 256 391 31 51
 • Mülakat Tarihleri: 14.03.2019 – 09:00

Aydın ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 • 4
  Shares

AYDIN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Aydın için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Aydın için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir