Ana Sayfa Şehirler Şanlıurfa Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında 50 güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve müracaat detayları haberimizde.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi faaliyetleri alanında bulunan kurumlardan belediye başkanlığının ortağı bulunduğu BELTUR şirketi üzerinden kurum dışı işçi alımı ilanı yayımlandı. İlan kapsamında belediye bünyesine 50 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 08 Mart mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabiliceklerdir. Adaylarda aranılan iş başvurusu şartları ve diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2019

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığının alım yapacağı güvenlik görevlisi kadrosu için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir.

Başvuruda Bulunacak Adaylarda Aranılan Genel Başvuru Şartları:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Adli sicil kaydı bulunmamak
 • Silahlı veya Silahsız Güvenlik kimlik kartına sahip olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak
 • Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor veya edebilicek olmak
 • En az Ortaokul seviyesinde mezuniyeti olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda bulunurken adaylardan istenilen başvuru belgeleri: Nüfus cüzdan fotokopisi, Son altı ay içerisinde çekilmiş 4 adet resim, Adli sicil belgesi, Diploma fotokopisi, Askerlik durum belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. İşe alınacak personeller işçi kanununda belirtilen şartlarda görevlendirileceklerdir.

 • Başvuru Adresi: Bamyasuyu Mah. 153 Sok. No2/1 Haliliye/ŞANLIURFA
 • İrtibat Numarası: 0 414 318 5100

Şanlıurfa ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ŞANLIURFA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Şanlıurfa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Şanlıurfa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Siverek Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Şanlıurfa ilimizde yer almakta olan Siverek Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanı kaps…