Ana Sayfa Kamu Kurumları Siverek Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Siverek Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

148
Siverek Belediyesi

Şanlıurfa ilimizde yer almakta olan Siverek Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında belediye bünyesinde daimi olarak görevlendirilmek üzere 18 işçi alımı yapılacağı açıklandı. Alımı yapılacak olan personeller beden işçisi olarak görevlendirilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 04 Şubat 2019 olarak belirlendi. Siverek Belediyesi’nde görev almak isteyen kişilerde aranılan başvuru şartları ve ilanla ilgili diğer detaylı bilgileri yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Siverek Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Siverek Belediyesi İş Başvurusu 2019

Meslek Personel Sayısı Deneyim Eğitim Başvuru Tarihleri
Beden İşçisi 18  – En Az İlköğretim 31 Ocak 2019 – 04 Şubat 2019
Kura Tarihleri: 08.02.2019 – 09:00 – 10:00

1- Adaylarda Aranılan Genel Başvuru Şartları

 • Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
 • Taleplere başvuru yaparak nihai listelere giren adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşlarına ibraz etmek zorundadır. Belge teslim tarihi ve yeri, kamu kurum ve kuruluşlarınca adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
 • Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
 • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacaktır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayınlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

2- Adaylarda Aranılan Özel Başvuru Şartları

 • MEB onaylı tehlikelli ve çok tehlikeli işlerde betonarme, demir, kalıpçılık, nve çatıcılık belgesi sertifikasına sahip olmak
 • MEB onaylı çalışanların iş sağlığı ve güvenliği sertifikasına sahip olmak
 • Kura 08.02.2019 tarihinde saat 09:00 da Siverek Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.
 • İstenen belgeler 06.02.2019 tarihine kadar kuradan önce Belediye ye teslim edilecektir.

Çalışma Adresi Bilgisi : Cami Kebir Mah. 17. Sok. No:3 – 63600 SİVEREK – ŞANLIURFA / TÜRKİYE

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…