Ana Sayfa Kamu Kurumları Altıntaş Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Altıntaş Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Altıntaş Belediyesi yayınladığı iş ilanı kapsamında 20 daimi işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Altıntaş Belediyesi işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları, tarihleri ve müracaat detayları haberimizin devamında.

Altıntaş Belediyesi

Kütahya şehrimizde yer almakta olan Altıntaş Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında daimi, kadrolu işçi alımı yapacağını açıkladı. Altıntaş Belediyesi yaptığı açıklamada 20 vasıfsız işçi alımı için başvuru tarihlerini açıkladı. Adaylar ilana 1 Şubat 2019 tarihinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detayları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Altıntaş Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Altıntaş Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
  • 18 ile 35 yaş aralığında Erkek olmak
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  • Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak
  • 22 Mayıs 2003 tarihli ve 4857 sayılı iş kanununun 30. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Altıntaş merkez ve köylerinde olmak üzere en az 6 ay ikamet ediyor olmak

Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Üzerinde TC kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • Özgeçmiş

Başvuru adresi: Altıntaş Belediyesi İstiklal Mahallesi Belediye sk. No:4 Altıntaş Kütahya

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

KÜTAHYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kütahya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kütahya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…