Ana Sayfa Kamu Kurumları İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

İnebolu Belediye bünyesine memur personel alımı yapılacağı açıklandı. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında 12 personel alımı yapılacak. İlana başvuru şartları, tarihleri ve detayları haberimizde.

İnebolu Belediyesi

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 31 Ocak 2019 tarihli yayınlanan ilana göre, Kastamonu ilimizde yer alan İnebolu Belediyesi 12 kişilik farklı kadro ile bünyesine işçi, personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında belediyeye Aşçı, Büro Memuru, Şoför, ve İtfaiyeci alımı gerçekleştirilecek. Adaylar ilana 04 Şubat tarihi mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilicekler. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve diğer detaylı bilgiler yazımızın içeriğinde.

İnebolu Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Başvurular İşkur üzerinden alınacak olup, adayların işkur’a kayıtlı olmaları ve alımları takip edip başvurularını yapmaları gerekmekte. İnebolu Belediye Başkanlığı tarafından alınacak personel adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi genel başvuru şartları aranmakta.

Meslek Adet Öğrenim Nitelik
Aşçı 1 İlköğretim
Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında Ustalık Belgesine
sahip olmak.
Büro Memuru 3 Ortaöğretim
Şoför ( Yolcu Taşıma ) 2 İlköğretim En az 10 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olmak.
Kamyon Şoförü 2 İlköğretim
E sınıfı ehliyete sahip olmak.
Şoför ( İtfaiye Aracı ) 3 İlköğretim En az 10 yıllık C ya da E sınıfı ehliyete sahip olmak.
İtfaiyeci 1 Ortaöğretim
İlkyardım Eğitimi sertifikasına sahip olmak ya da lise ve
üstü okulların İlk ve Acil Yardım Eğitimi veren
bölümlerinden mezun olmak.

İnebolu Belediyesi İş Başvurusu 2019

İnebolu Belediye Başkalığı yukarıdaki 12 kişilik boş kadro için Türkiye İş Kurumuna ( İŞKUR ) iş talebinde bulunmuş olup, Başvurular 31 Ocak 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 04 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Söz konusu 12 adet Geçici İşçi için aranılan şartlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından www.iskur.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olup, isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

KASTAMONU İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kastamonu için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kastamonu için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…