Ana Sayfa Kamu Kurumları İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

113
İnebolu Belediyesi

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 31 Ocak 2019 tarihli yayınlanan ilana göre, Kastamonu ilimizde yer alan İnebolu Belediyesi 12 kişilik farklı kadro ile bünyesine işçi, personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında belediyeye Aşçı, Büro Memuru, Şoför, ve İtfaiyeci alımı gerçekleştirilecek. Adaylar ilana 04 Şubat tarihi mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilicekler. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve diğer detaylı bilgiler yazımızın içeriğinde.

İnebolu Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Başvurular İşkur üzerinden alınacak olup, adayların işkur’a kayıtlı olmaları ve alımları takip edip başvurularını yapmaları gerekmekte. İnebolu Belediye Başkanlığı tarafından alınacak personel adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi genel başvuru şartları aranmakta.

Meslek Adet Öğrenim Nitelik
Aşçı 1 İlköğretim
Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında Ustalık Belgesine
sahip olmak.
Büro Memuru 3 Ortaöğretim
Şoför ( Yolcu Taşıma ) 2 İlköğretim En az 10 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olmak.
Kamyon Şoförü 2 İlköğretim
E sınıfı ehliyete sahip olmak.
Şoför ( İtfaiye Aracı ) 3 İlköğretim En az 10 yıllık C ya da E sınıfı ehliyete sahip olmak.
İtfaiyeci 1 Ortaöğretim
İlkyardım Eğitimi sertifikasına sahip olmak ya da lise ve
üstü okulların İlk ve Acil Yardım Eğitimi veren
bölümlerinden mezun olmak.

İnebolu Belediyesi İş Başvurusu 2019

İnebolu Belediye Başkalığı yukarıdaki 12 kişilik boş kadro için Türkiye İş Kurumuna ( İŞKUR ) iş talebinde bulunmuş olup, Başvurular 31 Ocak 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 04 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Söz konusu 12 adet Geçici İşçi için aranılan şartlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından www.iskur.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olup, isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…