Ana Sayfa Özel Şirketler Garanti Bankası Personel Alım İlanı

Garanti Bankası Personel Alım İlanı

Garanti Bankası yayınlamış olduğu personel alım ilanı kapsamında Türkiye'nin farklı illerinde müşteri danışmanı alımı yapacağını açıkladı. İlana başvuru şartları, tarihleri ve başvuru formu detayları haberimizde.

Garanti Bankası

Garanti Bankası tarafından yayınlanan iş ilanı ile banka şubelerinden görevlendirilmek üzere Müşteri Danışmanı alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan ilan kapsamında Ankara, Kocaeli ve İstanbul illerindeki şubeler için personel alımı gerçekleştirilecek. Kurum tarafından ilanlara başvuru için herhangi bir son başvuru tarihi belirlenmiş deil. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan başvuru şartları ve başvuru linkini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Personel Memur Alımı İlanı 2019

Garanti Bankası mevcut kadrolarını güçlendirmek ve hali hazırdaki şubeleri ile yeni açılacak olan şubelerinde görevlendirmek üzere Müşteri Danışmanları aramakta. Banka tarafından açıklanan iş tanımı gereğince danışmanlardan beklenilenler;  Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunmak, belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satışı yapmak, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve satış sonrası hizmetleri sunmak, sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirmek, ayrıca
müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirmek olarak tanımlanmakta.

Başvuru Şartları ve Genel Nitelikler; Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan genel şartların başında, en az lisans mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca 30 yaşını geçmemiş olmak, tercihen segem sertifikası sahibi olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 1 yıl tecilli olmak, pozitif, güleryüzlü olmak ayrıca iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olmak başlıca aranılan kriterler arasında yer almakta. İlana başvuruda bulunmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı İlanına Başvurmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…