Ana Sayfa Kamu Kurumları Türk Kızılayı Personel Alım İlanları

Türk Kızılayı Personel Alım İlanları

154
Türk Kızılayı

Türk Kızılayı Kpss Şartsız Personel Alımı İlanı 2019

Kızılay çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Personel alımlarında ön şart olan KPSS şartı aranmayacak. Türk Kızılayı’nın yapacağı personel alımlarında en düşük 4 bin TL maaş verileceği bilgiside Kızılay bünyesinde görev almak isteyen kişiler için büyük önem taşıyor.

Türk Kızılayı Türkiye genelinde bir çok şehirde görevlendirmek üzere 11 farklı kadroya personel alımı yapıyor. Kızılay kendi kariyer sayfasında yayınlamış olduğu ilanlar kapsamında farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. 2019 yılı Ocak ayının ilk günlerinden bu yana yayınlanan ilanlar hakkındaki detaylı bilgileri yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapılacak?

Türk Kızılayı resmi internet sitesinde açıklanan verilere göre 11 farklı pozisyondaki boş kadrolara alım yapılacak. Yayınlanan ilanlar arasında; İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı, Flebotomist / Laboratuvar Teknikeri, Kan Bağışçısı Kazanım Personeli, Doktor, İdari İşler Personeli (Engelli), Toplum Merkezi Yöneticisi, Corporate Communication Specialist, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Reporting/ Data Specialist, Program/ Project Assistant, Gençlik Çalışanı pozisyonlarında çok sayıda personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Yayınlanmış 11 farklı pozisyon için ise, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Hatay, Bursa, Kahramanmaraş, Kilis ve bazı kadrolar için Türkiye geneli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Adaylarda Aranılan Başvuru Şartları Neler?

Türk Kızılayı başvuruda bulunmayı düşünen adaylardan genel olarak her pozisyon için genel olarak; İletişimi kuvvetli, takım çalışmasna yatkın olan, sorumluluk alabilecek olmak, dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, kendini açık ve net ifade edebilmek, MS Office programlarını kullanabilmek, yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli olmayan, problem çözebilme ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak ve ayrıca başvuruda bulunulmayı düşünülen pozisyonuna göre özel şartlar aranmakta.

Yayınlanan İlanlara Başvuru Nasıl Yapılacak?

İlgili ilanlar Türk Kızılayı resmi internet sitesinde duyurulmuş olup başvurularda kurumun resmi internet sitesi kariyer sayfası üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar aşağıda vermiş olduğumuz adrese girip kendilerine uygun ilanı seçerek başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebilirler.

Türk Kızılayı Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019 için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

  1. Emre Kömürcü

    17 Ağustos 2019 at 21:17

    Slmlar 39 yaşında lise mezunuyum hasta kabul işlemleri bilgisayar op bilgisayarlı muhasebe ve finans sertifikalarım mevcut uygunsa bende çalışmak istiyorum.
    05415370812

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…