Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul Yeni Havalimanı Personel Alım İlanı

İstanbul Yeni Havalimanı Personel Alım İlanı

118
İstanbul Yeni Havalimanı

Yeni yılla beraber İŞKUR üzerinden çok sayıda personel, memur, ve işçi alım ilanları yayınlanmaya başladı. 2019 yılı memur alımları kategorisinde işkur üzerinden yeni yayınlanan ilanlar arasında danışma memuru alım ilanı da bulunmakta. İlan kapsamında 250 personel alımı gerçekleştirilecek. İlgili ilan 13.02.2019 tarihinde yayınlandı ve 30 gün süre boyunca başvurular işkur üzerinden alınmaya devam edecek. Mystaff İnsan Kaynakları bünyesinde görev alacak bu kişiler, İstanbul Yeni Havalimanı‘nda görev alacaklar. İlana başvuru yapacak adayların taşıması gereken başvuru şartları ve diğer detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı Danışma Memuru Alımı İlanı 2019

İlana başvuruda bulunmak için İŞKUR’a kayıtlı olmak gerekmekte. İşkur’a kayıt olma konusunda bilgi sahibi değilseniz şehrinizde bulunan işkur merkezlerine başvuruda bulunarak kayıt konusunda yardım alabilirsiniz. İşkur üzerinden yayınlanmış olan ilana ulaşmak için 00004798625 ilan numarasını kullanabilir veya yazımızın sonunda vermiş olduğumuz linkten ilana ulaşabilirsiniz.

ADAYLARDA ARANILAN BAŞVURU ŞARTLARI

Adaylarda aranılan başvuru şartları ve İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Mutlaka akıcı derecede İngilizce konuşabiliyor olmak, İstanbul’da ikamet eden veya edebilicek, Dış görümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Vardiya usulü çalışmaya uygun, Takım çalışmasına yatkın, İkinci bir dil Fransızca, Arapça, Almanca ( biliyor olmak tercih sebebi )  başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer alıyor. Başvurusu kabul edilen adayların ulaşımları şehir merkezlerinden servislerle sağlanacak bilgiside firma tarafından belirlenmiş başuru şartları arasında. Ayrıca ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda en az ilköğretim mezuniyeti şartı aranıyor.

İstanbul Yeni Havalimanı Danışma Memuru İlanı Detayları için TIKLAYIN

İstanbul Yeni Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…