Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Gaziantep Şehir Hastanesi 2018 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Gaziantep Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları, iş başvurusu ve iş başvuru formu.

Gaziantep Şehir Hastanesi iş ilanları

Sağlık alanında son yıllarda büyük yatırımlar gerçekleştirildi. Özellikle şehir hastanelerinin yapılmaya başlanması ile beraber sağlıkta ihtiyacın büyük oranda giderileceği düşünülmektedir. Bu şehir hastanelerinin bir tanesi de Gaziantep ilimizde yapılmaktadır ve 2018 yılında hizmete girecektir. Gaziantep Şehir Hastanesi hizmete girdiğinde 1875 yatak kapasitesi ile ülkemizin en büyük hastanelerinden bir tanesi olma unvanını elde edecek.

Artık açılmasına sayılı bir zaman dilimi kalmış olan Gaziantep Şehir Hastanesi için bekleyiş sürüyor. Ancak vatandaşların bu hastaneden bir beklentisi daha bulunuyor. Gaziantep Şehir Hastanesi ülkemizin en büyük hastanelerinden bir tanesi olmasından dolayı büyük bir istihdam olanağı da sunacak ve bu sayede de vatandaşlar kurum bünyesinde çalışma imkanı elde edip, edemeyeceklerini araştırmaktadırlar. Gaziantep Şehir Hastanesi açılışı ile beraber çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Yazımız devamında Gaziantep Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları 2018

Sağlık kampüsünde il sağlık müdürlüğü binası, il kamu sağlığı müdürlüğü binası, kamu hastaneleri birliğinin genel sekreteryası, 112 acil hizmet binası, sosyal tesis ve çok amaçlı alanlar, otoparklar ve helikopter pisti de bulunmaktadır. Proje Türkiye’nin sağlık sektörüne birinci sınıf kalite getirecek ve Gaziantep Orta Doğu bölgesinin sağlık merkezi bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük hastanelerinden olan Gaziantep Şehir Hastanesi, KAYI şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastane hizmete açılmadan önce çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirilecektir.

Gaziantep Şehir Hastanesi iş ilanları içinde; doktor, hemşire, ebe, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, hasta kabul sekreteri, danışman, tıbbi mümessil, tekniker, teknisyen, gıda mühendisi, eczacı, kadın doğum uzmanı, radyoloji uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan deneyimli – deneyimsiz, bay- bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki Gaziantep Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gaziantep Şehir Hastanesi inşaatı tamamlanmasının ardından KAYI şirketi, doktor ve hemşirelerin sağlanması hariç, tesisin yönetim hizmetlerini ve diğer klinik olan ve olmayan destek hizmetlerini 25 yıllık bir dönem boyunca sağlayacaktır. Yani başvurularını bu şirket bünyesine gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için öz geçmişlerinizi  ik-kth@kayi.com.tr  mail adresine iletebilirsiniz. Akabinde insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar daha sonra görüşmeye çağrılacaklardır. Bunun dışında doktor, hemşire, ebe gibi kamu bünyesinde yapılacak atamalar ise Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan iş ilanları neticesinde gerçekleştirilmektedir. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz sosyal ağlardan bizleri takip etmelisiniz. Akabinde iş ilanları yayınlandığında bu sosyal ağlardan gerekli duyuruları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bu yazımızda Gaziantep Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

GAZİANTEP İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Gaziantep ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız Gaziantep Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Gaziantep Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER GAZİANTEP ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, gaziantep şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan gaziantep şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

3 Comments

 1. Yahya yaşar özkılıç

  27 Nisan 2018 at 20:23

  Temizlik ve şoför olabilir acil işe ihtiyacım var

  Reply

 2. Yahya yaşar özkılıç

  27 Nisan 2018 at 20:23

  İşe ihtiyacım var

  Reply

 3. Yahya yaşar özkılıç

  27 Nisan 2018 at 20:24

  İş arıyorum

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir