Ana Sayfa Şehirler Erzincan Geçit Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Geçit Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Erzincan, Geçit Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile ortaöğretim mezunu tam zamanlı, daimi işçi alımı yapacağını açıkladı. İlana dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve iş başvuru tarihleri gibi ilan bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

işçi alımı

Erzincan ilimizde yer alan Geçit Belediyesi, yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Geçit Belediyesi işçi alımı ilanına 31 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapılabilecektir. Adaylardan en az ortaöğretim mezunu olma şartı aranmaktadır.  Geçit Belediyesi iş ilanı hakkında iş başvuru formu ve diğer başvuru şartları hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Geçit Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, ehliyet şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Başvuru sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması durumunda başvuranların tamamı kura çekilmek üzere işverene gönderilecektir. Noter tarafından talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere kura çekilecektir. Ayrıca kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi verem kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.. Ayrıntılı Bilgi İçin: Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için: 0446 214 1961 (dahili-104-105-106-107-108) numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca metal doğramacı mesleğine müracaat edecek olan adayların iş yeri açma belgesi veya ustalık, kalfalık belgelerinden en az bir tanesine sahip olması gerekmektedir.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
GEÇİT BELEDİYESİ06.09.201614:00 – 15:00

Çalışma Adresi : GAZİ MAH. ATATÜRK CAD. NO:5 24170 ERZİNCAN MERKEZ ERZİNCAN / TÜRKİYE

Geçit Belediyesi ortaöğretim mezunu işçi alımı ilanı hakkında merak edilen detaylara yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca BURADAN Erzincan iline ait diğer iş ilanlarını görebilirsiniz.


ERZİNCAN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Erzincan için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Erzincan için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir