Ana Sayfa Özel Şirketler Gratis İş İlanları ve İş Başvurusu

Gratis İş İlanları ve İş Başvurusu

Gratis 2018 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Gratis insan kaynakları iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu haberimizin devamında yer almaktadır.

Gratis mağaza

Gratis ülkemizde uzun senelerdir hizmet vermekte olan bir bakım ve kozmetik mağazaları zinciridir. Özel gün ve haftalarda gerçekleştirdikleri çeşitli indirimler ile vatandaşın sıklıkla tercih ettiği bir mağaza haline gelmiş olan Gratis, her sene büyümesini düzenli bir şekilde sürdürmektedir. Gratis kurulduğu günden bu yana 400’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmış ve her geçen gün yeni bir mağazasını daha hizmete açmaktadır. Gratis büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına 2018 yılında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Yazımız devamında Gratis insan kaynakları iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Gratis İş İlanları 2018

Gratis özellikle tamamen yerli bir girişim olmasından dolayı ve dünyaca ünlü sayısız markayı mağazalarında barındırmasından dolayı tercih edilen bir mağaza haline gelmiştir. Çok sayıda şubesinde özellikle indirim günlerinde aşırı kalabalıklar gözlemlenmektedir. Gratis bu başarısını kuşkusuz bünyesinde barındırdığı ürün portföyü kadar, bünyesindeki çalışanlara da borçlu olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Gratis 2018 yılında bu çalışanlarına yeni alımlar gerçekleştirecek ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.

Gratis iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu ve ön lisans mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda satış danışmanı, mağaza açılış elemanı, müdür yardımcısı, mağaza müdürü, muhasebe uzmanı, kişisel bakım koçu, kamyon şoförü, marka uzmanı, sevkiyat elemanı, kategori uzmanı, mimar, elektrik bakım onarım uzmanı, idari asistan, mimar, depo ekip lideri, lojistik iş geliştirme uzmanı, vardiya amiri, bölge müdürü, sezonluk satış danışmanı, resepsiyonist, depo elemanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Gratis İş Başvurusu 2018

Gratis çalışanlarının haklarını sonuna kadar koruyan, izinleri ve mesai ücretlerini düzenli olarak yatıran ve üstelik her geçen sene büyümesini sürdüren bir şirkettir. Gratis bünyesine her sene binlerce iş başvurusu yapılmakta ve Gratis tarafından her sene çok sayıda yeni iş ilanı yayınlanmaktadır. Gratis bu iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlamayı tercih etmiş şirketlerden bir tanesidir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu sayesine İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya gibi çeşitli illerimizde yayınlanmış olan güncel iş ilanlarını ve başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri görebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular Gratis insan kaynakları tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacaktır. Akabinde ön başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için mülakat aşaması için Gratis mağazalarına çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar Gratis bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Gratis iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gratis İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

DİĞER GRATİS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, gratis konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan gratis duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

2 Comments

 1. Ece Tığlı

  6 Kasım 2017 at 21:18

  Merhaba ben Bodrumda oturan bir emekli Pedagogum.Bodrum merkeze magaza müduru aradiginizi okudum.Calismak istiyorum ve bu konuda tecrübem.var Setur da çaliştım.Insan iliskilerim meslekten dolayi cok kuvvetlidir.Ve magaza evimin kösesinde..dilerseniz tam gün yada part-time calisabilirim…Bana olumlu olarak doneceginizi düsunerek saygilarimi sunuyorum.

  Reply

 2. Leyla ilhan

  17 Ocak 2018 at 14:54

  Ben siirten leyla ilhan gratis ekibiyle çalışmak isterim lise mezunuyum güzelik bakim hizmetleri ulus ve ulluslar arası seftrikam var

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir