Ana Sayfa Kamu Kurumları BOTAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

BOTAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,298
BOTAŞ

BOTAŞ Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi yani bilinen kısa ismiyle BOTAŞ, 1974 yılında TPAO’ya bağlı iştirak olarak kurulmuştur. Sermayesinin tamamı Hazine Müsteşarlığına bağlı olan BOTAŞ, yıllık cirosu ile ülkemizin en büyük kamu şirketlerinden bir tanesi olma özelliği taşımaktadır. Bünyesinde 3500’den fazla çalışan bulunmaktadır. BOTAŞ, gaz ithalatı, ihracat, depolama, iletim, toptan satış, LNG ticareti ve petrol iletimi gibi faaliyetlerde bulunmaktadır.

BOTAŞ bünyesinde Ankara ilimizde Doğalgaz İşletmeleri Bölge Müdürlüğü, İstanbul ve Kayseri’de İşletme Müdürlükleri, Kırklareli, Bursa, İzmir, Konya, Erzurum, Çarşamba ve Kahramanmaraş’ta Şube Müdürlüğü bulunmaktadır. Bunların yanında sıvılaştırılmış doğalgaz ayrıca farklı bir yönetim birimi olarak Marmara Ereğli’de yer alan LNG İşletme Müdürlüğü olarak kurum yapısı içinde yer alır. Ayrıca Ceyhan’da bulunan Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü ise Kerkük – Yumurtalık Boru hattı üzerinde faaliyet gösterir. Batman’da üretilen petrolün taşınması ile Hatay Dörtyol’da bulunan Dörtyol İşletme Müdürlüğünde yapılmaktadır.

BOTAŞ Güncel İş İlanları 2021

BOTAŞ büyüme hedefleri doğrultusunda ve enerji sektöründe daha fazla yer alabilme adına girişimlerine son hızıyla devam ediyor. Bu bağlamda 2021 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. BOTAŞ iş ilanları içerisinde ilkokul mezunu, lise mezunu veya yükseköğretim mezunu adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor.

Ayrıca bünyesinde çalışan kişi sayısından dolayı çok sayıda da engelli personel alımı yapacak. Bu ilanların içerisinde teknisyen, operatör, büro görevlisi, uzman yardımcısı, mühendis, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu gerçekleştirilir?

Botaş Mühendis, İtfaiye Memuru, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Operatör ve Enspektör Alımı İçin TIKLAYIN

Botaş Türkiye Geneli 186 İşçi Alım İlanı için TIKLAYIN

BOTAŞ İş Başvurusu 2021

BOTAŞ iş ilanları yılın belirli dönemlerinde ihtiyaç doğrultusunda yayınlanmaktadır. Bu ilanlar yayınlandığı zaman tüm detaylar www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Dilerseniz bu ilanların yayınlanmasını bekleyerek, ilanlarda yer alan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgiler ışığında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de BOTAŞ tarafından yayınlanmış olan başvuru formu doldurulabilir.

Bu başvuru formunu doldurduğunuz takdirde bilgileriniz BOTAŞ insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Yine ihtiyaç doğrultusunda personel alımı gerçekleştirileceği zaman burada yani personel havuzunda yer alan aday başvuruları detaylı bir incelemeye tabi tutulmaktadır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakat aşamasından geçirilirler. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar ülkemizin en büyük kamu kuruluşlarından bir tanesi olan BOTAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde ederler.

BOTAŞ İş Başvurusu Formu İçin [link url=”http://www.botasint.com/InsanKaynaklari.aspx”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. ihsan

    30 Aralık 2016 at 12:08

    endustiriyel elektronik ön lilas mezunuyum 25 yıllık soğutma klima arıza montaj bigilerim vardır elektrik işlerinden anlarım yurdışı deneyimim vardır 0 535 818 9083

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…