Ana Sayfa Kamu Kurumları BOTAŞ Çok Sayıda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

BOTAŞ Çok Sayıda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Botaş 94 personel alımı gerçekleştirecek. Botaş mühendis, teknisyen, uzman yardımcısı, operatör, enspektör, itfaiye görevlisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile diğer detaylar haberimiz devamında yer almaktadır.

BOTAŞ

BOTAŞ 94 Personel Alımı İlanı 2017

Ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Botaş yani Boru Hatları İle Petrol Anonim Şirketi yayınlamış olduğu ilan ile 94 personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Botaş personel alımı ilanı kapsamında çok sayıda mühendis, teknisyen, uzman yardımcısı, operatör, enspektör, itfaiye görevlisi alımı yapacaktır.  Lisans, Önlisans ve Lise mezunu adaylar ilgili ilanlara başvuru yapabilecekler.

BOTAŞ personel alımı Ankara, İstanbul, Aksaray, Adapazarı, İzmit, Bursa, Muğla, İzmir, Kırklareli, Gümüşhane, Antalya, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Sivas, Konya, Siirt, Kahraman Maraş, Erzurum, Adana, Hatay ve Tekirdağ illeri için gerçekleştirilecek. Adaylar ilana İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceklerdir. İŞKUR üzerinden ilgili ilanı görebilmek ve başvuruda bulunabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye olarak daha önce özgeçmiş gibi bilgilerini giren adaylar İŞKUR üzerinden ilgili ilana ulaşabilir ve başvuru yapabilirler. İlana 9 Ocak 2017 tarihinden itibaren iş başvurusu yapılabilinecektir.

Botaş tarafından yapılacak olan 94 personl alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi daha detaylı bilgilere ulaşmak için hemen TIKLAYIN

 • 44
  Shares

DİĞER BOTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, botaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan botaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

4 Comments

 1. Mehmet Karaosman

  6 Ocak 2017 at 17:17

  Gaz alti kaynakçı ve elektirik kaynagimda çok iyi iş ariyorum bilgilerinizi rica ederim.

  Reply

 2. Mehmet Karaosman

  6 Ocak 2017 at 17:19

  Mehmet karaosman
  Gaz alti kaynakçı ve elektirik kaynagimda çok iyi iş arıyorum çalışmak ıstiyorum. O541 311 98 31

  Reply

 3. Şaban duru

  17 Mart 2017 at 15:43

  Argon kaynagı gazaltı kaynakcısıyım fakat ilkokul mezunuyum is ariyorum 05332391512

  Reply

 4. Cengizhan yener

  18 Ağustos 2017 at 13:25

  Kaynakci kalfalik belgem var iş ariyorum
  05435097336

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir