Home Özel Şirketler Hepsiburada Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hepsiburada Personel Alımı ve İş Başvurusu

1,983
Hepsiburada

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan Hepsiburada kurulduğu yıl olan 1998’den bu yana perakende sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Sadece ülke içinde değil aynı zaman doğu avrupa, orta doğu, afrika ve rusya’yı kapsayan bölgede en büyük e-ticaret şirketi konumundadır. Firma faaliyetlerinin devamlılığı ve hizmet kalitesinin yükseltilmesi anlamında personel alımı, eleman alımı gerçekleştirmektedir. Hepsiburada tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Hepsiburada Personel Eleman Kurye Alımı 2021

Hepsiburada bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firma hizmetlerin aksamaması yönünde her yıl düzenli olarak personel alımları yapmaktadır. Aynı zamanda hizmetlerini tüketiciye ulaştırmak için kendi bünyesinde bir kargo firmasıda bulundurmaktadır. Hepsiburada bünyesinde çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için işe alım süreci ve hangi pozisyonlarda alımların yapıldığı hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Hepsiburada Güncel İş İlanları 2021

Hepsiburada tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; Kargo şube görevlisi, motorlu kurye, teknoloji ve ürün uzmanı, sevkiyat personeli, sürücü kurye, lojistik sorumlusu, depo elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kalite ve eğitim uzmanı, engelli personel, stilist, idari işler ve satın alma uzmanı, yönetici asistanı, stajyer eleman, analiz uzmanı, şoför, temizlik personeli, sekreter alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hepsiburada İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Hepsiburada personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen kişiler, başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu linki sayesinde gerçekleştirebilir. Sayfaya giriş yaptığınızda açık iş pozisyonları ve bu pozisyonlara başvuru için istenen başvuru şartları görüntülenebilmektedir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler firma bünyesinde çalışma imkanı elde ederler.

Hepsiburada Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Hepsiburada Firmasına İş Başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik.Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

4 Comments

 1. SERDAR EMRAH YILMAZ

  7 Şubat 2021 at 11:40

  Hepsiburada
  Merhaba! İş başvurusu için
  Kendi aracımla iş arıyorum dağıtım nasıl gelip görüşebilirim
  Carevella 2014 aracım var
  E sınıfı src 2-4 belgem var
  Çankaya 100.yılda ikamet ediyorum
  0 533 345 70 72
  Sizlerle Çalışmaktan Gurur duyarım

  Reply

 2. Volkan Çiçeksöğüt

  12 Nisan 2021 at 14:18

  Merabalar paketle etiketleme işi arıyorum
  Bana yardımcı olabilir misiniz
  Tel 0545 433 45 29
  Adres ordu cad 2141 sok no 18 ulus mah
  Kocaeli/gebze

  Reply

 3. Sedat kaplan

  22 Haziran 2021 at 14:55

  Merhabalar yardımcı olurmusunuz iş için

  Reply

 4. Memduh kadir aydın

  26 Ağustos 2021 at 21:18

  Kendi aracımla dağıtım işi arıyorum 98model transit var
  Src4+psikoteknik b ehliyet
  Ferhatpaşa Ataşehir’de ikamet ediyorum
  Tel 0538 962 0415

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ülker İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülker iş başvurusu ilanları açarak, Türkiye’nin dört bir yanında birçok insana istihdam sa…