Ana Sayfa Özel Şirketler H&M İş İlanları ve İş Başvurusu

H&M İş İlanları ve İş Başvurusu

1,362
H&M iş ilanları

H&M, 1947 yılında İsviçre’de kurulmuş bir hazır giyim markasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyümüş olan H&M günümüzde, Dünyanın en büyük hazır giyim markalarından bir tanesi haline gelmiştir. H&M 40’dan fazla ülkede 60 bini aşkın personeli ile hizmet vermektedir. H&M büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında H&M tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

H&M Personel Eleman Alımı 2021

H&M yıllar süren büyümesinin çalışanlarına borçlu olduğunun bilincinde bir şirkettir. Bu kapsamda çalışanlarının haklarını sonuna kadar korumaktadır. H&M bünyesine yapacağı personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı için ise şirket çıkarlarını gözetebilen, kariyer hedefi olan, çalışma azmi yüksek kişilerle anlaşma yoluna gitmektedir.

H&M İş İlanları 2021

H&M tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde full time ve part time olarak çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda; satış danışmanı, mağaza müdürü, online DC manager, departman müdürü, eşya müdürü, ürün kalite müdürü, görsel düzenleme sorumlusu, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlar nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

H&M İş Başvurusu 2021

H&M iş ilanlarını kendi bünyesi altında yayınlamayı tercih etmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile özgeçmiş yani CV gönderebilir ve açık iş pozisyonları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurunun akabinde sizlere bir e-posta onayı gönderilmektedir. Başvurunuz olumlu sonuçlanır ise de mülakata çağrılırsınız. Mülakat aşamasını da başarı ile geçen adaylara çalışma olanakları, maaş ve sosyal haklar hakkında detaylar sunulur. Anlaşılması akabinde de karşılıklı imzalar atılır. Bu yazımızda H&M iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

H&M İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://career.hm.com/content/hmcareer/tr_tr/findjob.html”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Meryem

  15 Ağustos 2020 at 20:52

  Çalışmak istiyorum

  Reply

 2. Kerim

  23 Ağustos 2021 at 17:55

  İzmit’e yaşıyorum İstanbuldayım buraya taşındım ve makastarlik yapıyorum eyer alim deam ediyorsa sizinle çalışmak isterim

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…