Ana Sayfa Şehirler Çanakkale İÇDAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İÇDAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İÇDAŞ çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. İÇDAŞ insan kaynakları açık pozisyonları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvurusu, ve bunlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizdedir.

İÇDAŞ iş ilanları

İÇDAŞ Personel, Eleman İşçi Alımı İlanları 2020

Aslan ailesi 1954 senesinde döküm ve makine alanında çalışmalarına başlamıştır. 1961 senesinde ise ilk haddehaneyi kurarlar. 1969 yılına gelindiğinde ise İstanbul Çelik Demir İzabe Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Ülkemizde 1970 yılından bu yana inşaat çeliği ve alaşımlı çelik üreten İÇDAŞ, üretim kapasitesi olarak ülkemizin ikinci büyük çelik üreticisi konumunda bulunmaktadır.  Ülkemizde son yıllarda artan işsizlik rakamlarının akabinde çeşitli sanayi şirketleri yeni iş gücü yaratabilmek adına çok sayıda personel alımı yapacağını açıklamıştır. İÇDAŞ kuruluşu da bu şirketlerden bir tanesidir. İÇDAŞ 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. İÇDAŞ açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer olanakları, iş imkanları, iş fırsatları haberimiz devamındadır.

İÇDAŞ Güncel İş İlanları 2020

Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi AŞ, 2020 yılı hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına ve yatırımlarına ara vermeksizin devam etmektedir. İÇDAŞ öncelikle merkezinin bulunduğu İstanbul ilimizde ve fabrikalarının bulunduğu Çanakkale ilimizde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. İÇDAŞ bünyesine vasıflı, vasıfsız, bay, bayan, ilköğretim, ilkokul, lise, ortaöğretim, ön lisans ve üniversite mezunu çok sayıda işçi ve personeli kadrosuna katmak için çalışmalarına başlamıştır.

İÇDAŞ bünyesinde hali hazırda çalışmakta olan 6 bini aşkın kişi bulunmaktadır. Bu kişilere 2020 yılında yenileri eklenecektir. Ayrıca İÇTAŞ, İŞKUR ile de meslek edindirme konusunda çeşitli anlaşmalara gitmiştir. Bu kapsamda Çanakkale/Biga ilçesinde bulunan fabrikasına İŞKUR kurslarından sertifikaları bulunan çok sayıda işçi alımı da gerçekleştirilecektir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

İÇDAŞ İş Başvurusu 2020

İÇDAŞ iş başvuruları kendi insan kaynakları departmanı ve kendi İnternet adresini kullanarak yapılmaktadır. İÇDAŞ insan kaynakları bünyesine yapılmış olan iş başvurularını kariyer havuzunda biriktirmektedir. Daha sonra İÇDAŞ personel açığı bulunduğunda bu kariyer havuzunda biriken öz geçmişlerden faydalanır ve kadrolarına uygun adayın işe alınması için çalışmalarda bulunur. Akabinde kadroya uygunluğu tespit edilen aday mülakat için çağrılır ve teknik bilgi ve becerilerinin, bahsi geçen kadro için uygunluğu belirlenir. Görüşmeler sonucunda pozisyon gerekliliklerine ve kurum kültürüne uygun, şirketimize değer katabilecek ve hedeflerimize ulaşmada destek olacak adaylara iş teklifi yapılması ile işe alım sürecimiz sona erer. Aşağıdaki iş başvuru formu bağlantısı sayesine anında İÇDAŞ iş başvurusu yapabilirsiniz. Akabinde aynı bağlantı üzerinden de başvuru sonuçları kolaylıkla takip edilebilir. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İÇDAŞ İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

 • 69
  Shares

ÇANAKKALE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Çanakkale için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Çanakkale için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İÇDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, içdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan içdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

4 Comments

 1. rıza şahin

  25 Temmuz 2017 at 00:03

  iş başvurularını okuyan varmı varsa olumluveya olumsuz cevap verilemezmi

  Reply

 2. rıza şahin

  25 Temmuz 2017 at 00:05

  başvurumuza cevap bekliyoruz

  Reply

 3. Naim

  18 Eylül 2017 at 18:43

  Selam aleyküm ben inşaat kalıp duvar demir ustasiyim çalıştığım ülkeler arabistane Dubai Libya ırak proje okuyorum allah nasip ederse sizinle çalışmak istiyorum yurtdışı proje görev almak istiyorum saygılar itibat tel 05324704358

  Reply

 4. akın özkan

  18 Kasım 2017 at 11:45

  selam argon elektirik selozik boru kaynak çısıyım iş

  siiznle çalışmak isterim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir