Ana Sayfa Şehirler Aksaray Ihlara Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Ihlara Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

82
İşçi alımı

Aksaray ilimizde yer alan Ihlara Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Ihlara Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında arıtma tesisi işletme operatörü alımı gerçekleştirilecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında toplamda 3 personel istihdam edilecektir. Adaylar 15 Aralık 2016 tarihine kadar ilgili ilana iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Ihlara Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki sertifikalara sahip olması gerekmektedir:

  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İçme Suyu Arıtma ve Tesis Operatörü.
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Arıtma Tesisi Operatörü

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kendilerine yapılan tebligata rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak listeden çıkarılacaktır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kura çekim yeri, tarihi, saati:Ihlara Belediye Binası 21.12.2016 tarih ve saat 10.00.

Ihlara Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve kura çekimi bilgileri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Uluırmak Eğitim Kurumları Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Uluırmak Eğitim Kurumları : İç Anadolu Bölgemizin yükselen değerlerinden, Aksaray ilimizde…