Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri İKEA Çalışma Saatleri ve İKEA Mesai Saatleri

İKEA Çalışma Saatleri ve İKEA Mesai Saatleri

İKEA çalışma saatleri, mesai saatleri ile İKEA mağazaları hafta içi ve hafta sonu saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, hafta sonu bayramda açık mı ile açılış kapanış saatleri ne zaman detaylar yazımızda.

ikea

İKEA Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

İKEA, İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazasıdır. Ülkemizde 2005 senesinden bu yana hizmet veren İKEA, ilk mağazasını İstanbul ilimizde açmıştır. Açılmış olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış olan İKEA, günümüzde çok sayıda ülkede 180 bini aşkın çalışanı ile birlikte hizmet vermektedir. Ülkemizde de faaliyetlerini arttırmak için çalışmalar yürüten İKEA, her geçen gün yeni bir ilimizde yeni bir mağaza açmaktadır. İKEA’dan alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar mağazanın açılış saati, kapanış saati hakkında çok sayıda soru yöneltmektedir. Yazımız devamında İKEA çalışma saatleri, çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı ve İKEA mesai saatleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İKEA Çalışma Saatleri 2020

İKEA mağazaları haftanın 7 günü sabah saat 10:00’da açılmakta ve 22:00’da kapanmaktadır. Mağazada öğle saati uygulaması bulunmayıp, mesai saatleri içerisinde hep açıktır. Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve Arefe günlerinde ise çalışma saatleri farklılık göstermektedir. Aşağıdaki tabloda İKEA bayram çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Açılış SaatleriKapanış Saatleri
Arefe Günü10:0023:00
Bayramın 1. Günü13:0022:00
Bayramın Diğer Günleri10:0022:00

İKEA Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : İKEA çağrı merkezi saat 09:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedir.

İKEA Saat Kaçta Açılıyor : İKEA mağazaları sabah saat 10:00’da açılır.

İKEA Saat Kaçta Kapanıyor : İKEA mağazaları akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.

İKEA Restoran Çalışma Saatleri : İKEA mağazalarında bulunan restoranlar hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü 09:30 ile 21:30 arasında hizmet verir.

İKEA Çocuk Oyun Alanı Çalışma Saatleri : Her İKEA mağazasında bulunan çocuk oyun alanı haftanın 7 günü saat 10:00 ile 21:00 arasında çalışmaktadır.

İKEA Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : İKEA, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda Arefe gününde ve ayırca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

İKEA ayrıca nakliye hizmeti ve montaj hizmeti de vermektedir. Ancak bu servislerini talep etmeniz durumunda aldığınız ürüne ek olarak ücret ödemek durumunda kalacağınızı unutmayın. İKEA çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri konusunda soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi “444 4 532” çağrı merkezi telefon numarasından dile getirebilirsiniz.


DİĞER MESAİ SAATLERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, mesai saatleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan mesai saatleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir