Ana Sayfa Kamu Kurumları İmranlı Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı

İmranlı Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı

İmranlı Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında belediye bünyesine 27 daimi, kadrolu personel, işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuru şartları, tarihleri, iş talep formu ve müracaat detayları haberimizde.

İmranlı Belediyesi

T.C. Sivas İli İmranlı Belediyesi Başkanlığı belediye bünyesine 27 adet Sürekli İşçi (Daimi, Kadrolu) İş makinası operatörü, Şoför, Beko loder operatörü, Su tesisatçısı, Elektirikçi, Büro memuru, Kaynakçı, Beden işçisi işe alınacaktır. 27 adet personel alımına ait iş gücü taleplerine adaylar 11.02.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

İmranlı Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Makinası Operatörü – 1 Su Tesisatçısı – 1 Şoför – 5 Kaynakçı – 1
Beko Loder Operatörü – 1 Elektirikçi – 1 Büro Memuru – 3 Beden İşçisi – 14

İmranlı Belediyesi İş Başvurusu 2019

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
 • 18 ve Üzeri Yaşta Olmak
 • Askerlikle ilişiği bulunmamak veya muaf, tecilli olmak
 • Görevini Devam Ettirmeye Engel Bir Hali Bulunmamak
 • En Az İlköğretim Mezunu Olmak
 • İmranlı Merkez İlçelerinde En Az 6 ay ikamet Zorunluluğu şartları aranmaktadır.
 • G Sınıfı Ehliyete Sahip Olmak ( İş makinası Operatörü ve Beko Loder Operatörleri )
 • E ve C Sınıfı Ehliyete Sahip Olmak ( Şoför – Elektirikçi )

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi ve ikametgah belgesi yer almaktadır. Ayrıca başvuracağı bölüme göre istenen ehliyet ve ustalık, kalfalık belgelerine sahip olması gerekmektedir.

 • Başvuru Adresi: Karşıyaka Mahallesi , Sivas Erzincan Bulvarı – İMRANLI
 • İrtibat Kişisi: Süleyman SARIOĞLU – Belediye Muhasebecisi – 0 346 861 26 34
 • Mülakat Tarihleri: 15.02.2019 – 14:00 – İmranlı Belediyesi

Sivas ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

SİVAS İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sivas için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sivas için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…