Ana Sayfa Özel Şirketler İpragaz İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İpragaz İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İpragaz işçi alımı, personel alımı, eleman alımı yapacak. İpragaz insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

İpragaz

İpragaz Personel Eleman İşçi Alımı 2021

İpragaz, 1961 yılında Eureka Metal A.Ş. adı ile kurulmuş olan ülkemizin en büyük LPG dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. Fabrikası, Kocaeli Yarımca’da yer almaktadır. Ülkemizin ilk resmi sıvılaştırılmış petrol gazı yani LPG dolum tesisini ve dolum istasyonlarını faaliyete geçiren şirketi, daha sonra TPAO ile birleşerek İpragaz adını almıştır. Şirket daha sonra Hollandalı SHV Energy şirketi tarafından satın alınması ile, SHV ailesinin bir parçası haline gelmiştir. İpragaz ülkemizde faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. İpragaz tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İpragaz Güncel İş İlanları 2021

İpragaz bünyesinde görev yapan 1.000’i aşkın personeli ve Türkiye’de toplam 4.000’e yakın tüpgaz, otogaz, akaryakıt ve otogaz kit dönüşüm bayisiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam etmektedir. İpragaz bünyesinde bulunan bu çalışanlara ek olarak yeni yılla birlikte çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

İpragaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış planlama uzmanı, uzman yardımcısı, torna operatörü, elektrik bakım teknisyeni, mekanik bakım teknisyeni, otomasyon mühendisi, üretim teknisyeni, makine teknisyeni, üretim şefi, kalite teknisyeni, özel güvenlik görevlisi, dolum uzmanı, resepsiyonist, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İpragaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İpragaz bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve genel başvuru kısmı yer almaktadır. Şayet açık iş pozisyonları arasında uygun bir iş ilanı bulunmuyorsa, genel başvuru kısmından öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler İpragaz gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İpragaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İpragaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

DİĞER İPRAGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ipragaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ipragaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…