Ana Sayfa Şehirler İstanbul İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu

İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu

720
İSBAK iş ilanları

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla İSBAK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından trafik ve sistem mühendisliği ile projelendirme ve uygulama hizmetlerini geliştirmek maksadıyla kurulmuş olan bir kurumdur. İSBAK, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaç duyduğu zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. İSBAK tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İSBAK Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Kuruluşunun ilk yıllarında İstanbul’un trafik sinyalizasyon çalışmaları ile birlikte İBB’nin araç bakım onarım hizmetlerini de yürüten şirket, 1995 yılında Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) departmanının kurulmasıyla birlikte faaliyet alanını genişletmiş ve başta trafik sinyalizasyon olmak üzere Akıllı Ulaşım Sistemleri alanında profesyonel çalışmalara başlamıştır. İSBAK bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaç duyduğu zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir.

İSBAK Güncel İş İlanları 2021

İSBAK tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; teknisyen, tekniker, mühendis, uzman, şef, koordinatör, müdür gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İSBAK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSBAK, bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şayet vermiş olduğumuz iştirakler sayfasında daha önce üyeliğiniz bulunmuyorsa, sisteme üye olmanız ve başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. İSBAK bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için bu yolu izlemelisiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapılan başvuruyu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda İSBAK iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSBAK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.istirakler.com/login.aspx”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Melek

    24 Haziran 2020 at 10:19

    Bana uygun bir işte çalışmak istiyorum masa başı santral temizlik ne olursa

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…