Ana Sayfa Şehirler İstanbul İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu

İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu

İSBAK, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı yapacak. İSBAK insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu, iş başvurusu gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İSBAK iş ilanları

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla İSBAK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından trafik ve sistem mühendisliği ile projelendirme ve uygulama hizmetlerini geliştirmek maksadıyla kurulmuş olan bir kurumdur. İSBAK, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaç duyduğu zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. İSBAK tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İSBAK Personel Eleman Alımı 2020

Kuruluşunun ilk yıllarında İstanbul’un trafik sinyalizasyon çalışmaları ile birlikte İBB’nin araç bakım onarım hizmetlerini de yürüten şirket, 1995 yılında Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) departmanının kurulmasıyla birlikte faaliyet alanını genişletmiş ve başta trafik sinyalizasyon olmak üzere Akıllı Ulaşım Sistemleri alanında profesyonel çalışmalara başlamıştır. İSBAK bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaç duyduğu zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir.

İSBAK İş İlanları 2020

İSBAK tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; teknisyen, tekniker, mühendis, uzman, şef, koordinatör, müdür gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İSBAK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSBAK, bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şayet vermiş olduğumuz iştirakler sayfasında daha önce üyeliğiniz bulunmuyorsa, sisteme üye olmanız ve başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. İSBAK bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için bu yolu izlemelisiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapılan başvuruyu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda İSBAK iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSBAK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İSBAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, isbak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan isbak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Melek

    24 Haziran 2020 at 10:19

    Bana uygun bir işte çalışmak istiyorum masa başı santral temizlik ne olursa

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir