Ana Sayfa Şehirler İzmir İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor. İzmir Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve iş başvurusu nasıl nereden yapılır.

Şehir Hastanesi

Türkiye’nin büyük ve gelişmiş illerinden birisi olan İzmir ilimize yapılan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi ege bölgesinin en önemli sağlık birimlerinden birisi olacak. Gerek yapım aşamasında gerekse faaliyete geçtiği günden itibaren hastalarına en kaliteli hizmeti sunacak olan hastane, aynı zamanda bir çok insanada iş imkanı sunması açısından büyük öneme sahip. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesine zaman zaman çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. İstanbul Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında bulabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Eleman İşçi Alımı 2020

2017 yılında yapımına başlanan proje tamamlandığında 2.100 yatak kapasitesi ile ülkemizin en büyük şehir hastanelerinden bir tanesi olacak. Hastaneyi yapan firma tarafından devletle yapılan anlaşma bünyesinde, projenin tamamlanmasından sonra 25 yıl süre ile hastanenin işletilmesi görevinide üstlenecek. Hastane bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.

Şehir Hastaneleri Personel Alımlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek için TIKLAYIN

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2020

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, raportör, satın alma müdürü, muhasebe müdürü, avukat, ebe, hemşire, sağlık teknikeri, diyetisyen, eczacı, doktor gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesine çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvuru yapabilirsiniz. Hastane bünyesinde düz işçi gibi inşa süresindeki pozisyonlar için şantiyeye giderek öz geçmişinizi bırakabilirsiniz. Ancak diğer pozisyonlar için ilanların yayınlanması beklemeli ve akabinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.  Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler hastane bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


İZMİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İzmir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İzmir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

9 Comments

 1. Fatma Açıkgöz

  25 Kasım 2019 at 20:21

  Ben 12 yıldır okul temizlik otel kıreş ofislerde çalıştım

  Reply

 2. Önder toper

  15 Ocak 2020 at 23:21

  Ben önder toper
  *metal teknolojileri bitirdim
  *lise diplomam var
  *bilgisayar sertifikam var

  Reply

 3. cemre toktas

  17 Şubat 2020 at 20:50

  Lise mezunuyum
  Yönetici asıstanlık
  Tıbbı Sekreterlık
  SERTİFİKAM VARDIR

  Reply

 4. Sevinç özgören

  21 Nisan 2020 at 11:00

  Kamu yönetimi mezunuyum .Ticaret lisesinden mezun oldum.Uygun bir memurluk pozisyonda çalışmaktan onur duyarım.

  Reply

 5. Nermin koc

  4 Mayıs 2020 at 00:41

  6yildir.huzur evinde hasta bakicilik yaptim.asistanlik belgem var…su ise ihtiyacim var.

  Reply

 6. Şeyma

  18 Haziran 2020 at 14:04

  Merhaba. Kamu yönetimi mezunuyum. Tıbbi sekreterlik, F klavye ve bilgisayar kullanımı belgelerim mevcut. İzmir Şehir Hastanesinde çalışmak istiyorum.

  Reply

 7. TUĞBA KÜÇÜK

  1 Ekim 2020 at 18:30

  Ege universitesi meslek yüksekokulu mezunuyum tibbi sekreterlik sertifikam var

  Reply

 8. TUĞBA KÜÇÜK

  1 Ekim 2020 at 18:31

  Merhaba .Ege universitesi meslek yüksekokulu mezunuyum tıbbi sekreterlik sertifikam var

  Reply

 9. TUĞBA KÜÇÜK

  1 Ekim 2020 at 18:33

  Merhaba ege üniversitesi meslek yüksekokulu mezunuyum tıbbi sekreterlik sertifikam var izmir sehir hastanesinde sizonle birlikte calismak istiyorum

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir