Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İstanbul Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

3,167
Şehir Hastanesi

Türkiye’nin en önemli metropol şehirlerinden birisi olan İstanbul’da başakşehir ve ikitelli civarında yapılan şehir hastanesi, şehrin ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerinin büyük bir ölçüde karşılanması için oldukça önem arz ediyor. Heryıl çok sayıda göç alan şehir için yapılan bu sağlık kompleksi sağlık alanında olduğu kadar iş imkanları açısındanda büyük öneme sahip. İstanbul Şehir Hastanesi nisan ayı itibari ile faaliyete geçecek olup, bünyesine zaman zaman çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. İstanbul Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İstanbul Başakşehir , İkitelli Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi, Rönesans Holding firması tarafından yapılmakta. Hastane faaliyete geçtikten sonra her gün binlerce hasta kabul edecek. Hastane aynı zamanda binlerce gencimize yeni iş kapısı olacak. Gerek yapımı, gerekse hizmete girmesinin ardından Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı doğmuş durumda. Hastane bünyesine ise çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.

Şehir Hastaneleri Personel Alımlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek için TIKLAYIN

İstanbul Başakşehir , İkitelli Şehir Hastanesi Personel, İşçi Alımı 2021

İstanbul Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, avukat, anestezi uzmanı, acil tıp teknisyeni, ATT, fizyoterapist, hemşire, doktor, diyetisyen, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, mühendis, tıbbi sekreter, şoför, sağlıkçı, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin birçoğu diğer kapanacak olan hastanelerden transfer edilecek. Bunun dışında kalan kadro ve pozisyonlara ise başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Tüm bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.elemanuzman.com üzerinde de paylaşacağız. Bu sebepten ilanları kaçırmamak adına sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda İstanbul Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

13 Comments

 1. nalan agca

  27 Aralık 2019 at 23:55

  bakıcıyım 5 yıl deneyimim var

  Reply

 2. Fevzi

  4 Ocak 2020 at 15:51

  Ben havalandırma ustasiyim yurt disinda libya rusiya azerbaycan bir cok yerde calisdim yurt disinda yurt icinde ise ihtiyacim var acil sizninle calismak isterim

  Reply

 3. Sedanur

  15 Ocak 2020 at 11:18

  iş başvuruları hangi ay başlıcak lütfen yazarmısınız.

  Reply

 4. Gönül adanur

  20 Ocak 2020 at 23:18

  Başakşehir şehir hastanesi işe alımlar başladınmı acaba nezaman başlayacak ben bugün işkura gittim ama öyle bir alım yok dediler

  Reply

 5. Arzu Yayla

  22 Ocak 2020 at 15:35

  İş basvurusunu nereye nasil yapacağız,ozel sektorde hemsireyim

  Reply

 6. mustafa kozan

  10 Şubat 2020 at 12:03

  ünv.lisans mezunuyum uygun pozisyonda veya hasta kabul elemanı için başvuracaktım

  Reply

 7. Abdussamet tunç

  20 Şubat 2020 at 18:35

  2 yıldır özel guvenlik sektöründe deneyimli çalışıyorum ve hastaneye baş vuru yapmak ıstiyorum

  Reply

 8. Selin Yabancı

  16 Mart 2020 at 19:07

  Merhaba, bugün İşkur a gittim, bizden başvuru olmuyor şeklinde bilgi verdiler. 3 yıl İdari İşler alanında kurumsal bir şirkette deneyimim var. Başvuru yapmak istiyorum. Detaylı bilginizi rica ediyorum.
  Teşekkürler.

  Reply

 9. Selin

  19 Mart 2020 at 15:47

  Merhaba, lisans mezunuyum. 3 yıl İdari İşler departmanında kurumsal bir firmada görev aldım. Başvurular ne zaman başlayacak? Bilgi verebilir misiniz?

  Reply

 10. Semih

  13 Nisan 2020 at 17:37

  Ha bu arada iş başvurusu hastane şantiye girişinde yapılıyor gelebirisiniz akşam 18e kadar devam ediyor

  Reply

 11. Besime ekin Yeşilyurt

  20 Nisan 2020 at 12:51

  Ben Şişli meslek yüksekokulu Paramedik öğrencisiyim . Hastanelerde çalışma deneyimim var. Eğer bana uygun bir pozisyonda iş varsa girmek istiyorum

  Reply

 12. Enis

  20 Nisan 2020 at 15:38

  Sağlık okumuş değilim ama sağlık kuruluşunda çalışmayı çok isterim ben bursada yaşıyorum istanbulda yeni açılmış olan başakşehir şehir hastanesine müracat yapsam olurmu

  Reply

 13. Sena

  19 Mart 2021 at 23:35

  Nasıl yani elden kabul ediyorlarmı başvuru öyle alım oluyomuki

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…