Ana Sayfa Kamu Kurumları Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

3,102
Şehir Hastanesi

Ülkemizde faaliyete geçen şehir hastanesi projelerinden biri olan Mersin Şehir Hastanesi son derece modern ve teknolojik bir altyapıya sahip olarak dizayn edilmiş ve hastalara en iyi hizmet vermek adına büyük yatırımlar yapılmış bir proje olarak göze çarpmakta. Hastane bünyesinde binlerce kişi istihdam edilecek olması ve her gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılması hastanenin şehre ve ülke ekonomisine kattığı önemide artırmakta. Mersin Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Mersin Şehir Hastanesi Mersin İli, Toroslar İlçesi, Korukent Mahallesi’nde yer almaktadır. Şehir Merkezine yaklaşık uzaklığı 7 km’dir. Hizmete girdiği ilk yıl 2.5 milyonu aşkın hastayı ağırlamayı başarmıştır. Yatak kapasitesi olarak ise sadece ülkemizin değil Avrupa’nın en büyük hastaneleri arasında gösterilmektedir. Mersin Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor.

Şehir Hastaneleri Personel Alımlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek için TIKLAYIN

Mersin Şehir Hastanesi Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Mersin Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, avukat, anestezi uzmanı, acil tıp teknisyeni, ATT, fizyoterapist, hemşire, doktor, diyetisyen, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, mühendis, tıbbi sekreter, şoför, sağlıkçı, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin birçoğu diğer kapanacak olan hastanelerden transfer edildi. Bunun dışında kalan kadro ve pozisyonlara ise başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Tüm bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.elemanuzman.com üzerinde de paylaşacağız. Bu sebepten ilanları kaçırmamak adına sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

3 Comments

 1. Muzaffer

  19 Mayıs 2021 at 06:51

  Mrb orta okul mezunuyum elimde güzel işler gelir örnek vereyim temizlikçi bahçe sulama güvenlik bu tür şeyler daha önce de yaptım tecrübem var isede ihtiyacım var alım olursa bildir menizi rica ederim saygılar ?

  Reply

  • Nur Bozkurt

   1 Haziran 2021 at 12:15

   Merhaba açık lisede okuyorum.Mersinde yaşıyorum hasta kabul sertifikası aldım hastanelerde bu bölümde çalışmak istiyorum deneyimim yok ama herşeyi çabuk kavrayabilirim. Güler yüzüme ve diksiyonuma güveniyorum işe ihtiyacım var alım olursa bildirmenizi rica ederim teşekkürler

   Reply

 2. Muzaffer

  19 Mayıs 2021 at 06:53

  0534 242 99 37

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…