Ana Sayfa Şehirler İstanbul KİPTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

KİPTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

KİPTAŞ çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapacak. KİPTAŞ açık pozisyonları, KİPTAŞ insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, kariyer olanakları, iş başvurusu, iş başvuru formu ve başvurulara dair detaylı bilgiler.

Kiptaş iş ilanları

KİPTAŞ Personel Eleman Alımı İlanları 2021

KİPTAŞ, 1987 yılında yabancı sermaye ortaklığı ile imar planı ve mimari projeler yapmak üzere İMAR WEIDLEPLAN ismiyle kurulmuştur. 1989 yerel seçimlerinden sonra atıl hale gelerek tasfiye edilme noktasına gelmiş, akabinde yapılan 1994 yerel seçimleri sonrasında, İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanını alarak yeniden yapılandırılmış bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. İstanbul ilimizde yaşanabilir ve güvenilir kentler üretmek için çalışmalarına devam eden Kiptaş, niteliksiz ve plansız yapılaşmaların ötesinde gelişen İstanbul’un estetik mekan vitrini olarak ön plana çıkmaktadır. Başlıca görevi İstanbul ilimizdeki çarpık yapılaşmaya çözüm getirmektir. Kiptaş insan kaynakları, 2021 yılında İstanbul ilini daha yaşanılır bir kent kılmak için çalışmalarına son hızıyla devam edeceklerini açıklamıştır. Bu kapsamda da faaliyetlerinin ara verilmeksizin devam edebilmesi için de çok sayıda personel alımı, işçi alımı, eleman alımı ve memur alımı yapılması planlanmaktadır. KİPTAŞ açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

KİPTAŞ Güncel İş İlanları 2021

2021 yılı içinde büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adıma çalışmalarına devam edecek olan KİPTAŞ, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı gerçekleştirmektedir. KİPTAŞ çok sayıda ilköğretim, lise ve üniversite mezunu kişiyi kadrosuna katmak için hazırlanmaktadır. KİPTAŞ iş ilanları içinde şoför, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Bunların yanında çok sayıda engelli personel alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir.  Kiptaş ayrıca çok sayıda stajyer alımı da yapmaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

KİPTAŞ İş Başvurusu 2021

KİPTAŞ her sene yılın belirli zamanlarında eleman ihtiyacı duyduğu zaman personel alımı yapacağını açıklar. KİPTAŞ bu alımları genel itibariyle insan kaynakları departmanında biriken özgeçmiş havuzundan yararlanarak yapar. Sizler de aşağıdaki vermiş olduğumuz adresten özgeçmişinizi KİPTAŞ insan kaynakları departmanına iletebilir ve iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Bu kapsamda eleman ihtiyacı oluştuğunda başvurularınız değerlendirilmeye alınacak olup, başvurusu olumlu bulunan adaylar görüşmeye çağrılırlar. KİPTAŞ iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 • Adres : Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul
 • Telefon : +90 212 414 98 98
 • E-posta : [email protected]

İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER KİPTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kiptaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kiptaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

2 Comments

 1. Pınar deveci

  10 Mayıs 2017 at 13:49

  Merhaba ben iş arıyorum eşimle beraber kapıcılık işi yatılı daireli lütfen cok ihtiyacımız var.

  Reply

 2. Şükrü Ünal

  8 Nisan 2021 at 13:39

  Merhaba ben Şükrü Ünal 10 yıl beylikdüzünde apartman görevlisi olarak çalıştım eğer iş imkanı olursa çalışmaya çok ihtiyacım var teşekkürler

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İBB Bursu – İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı

İBB Bursu, her yıl olduğu gibi ocak, şubat ve eylül ekim aylarında genç üniversitelilere b…