Ana Sayfa Özel Şirketler Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları ve İş Başvurusu

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları ve İş Başvurusu

579
Tepe savunma ve güvenlik iş ilanları

Bilkent Holding’e bağlı şirketlerin özel güvenlik teşkilatı olarak, özel güvenlik hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan, güvenlik sektörünün her alanında; özel güvenlik, elektronik güvenlik, alarm izleme, liman ve gemilere yönelik RSO ve danışmanlık hizmeti ile özel güvenlik eğitimi konularında faaliyet gösteren Tepe Savunma ve Güvenlik Sis. San. A.Ş. 1992 yılında kurulmuştur. Tepe güvenlik kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve alarm izleme merkezi ile elektronik güvenlik alanında ülke genelinde hizmet sunmaktadır. Tepe savunma ve güvenlik sistemleri kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüştür. Tepe güvenlik ve savunma sistemleri ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Tepe güvenlik tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ve kariyer fırsatları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi çeşitli iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Personel Alımı 2021

Tepe savunma ve güvenlik sistemleri, ülkemizde en çok tercih edilen güvenlik şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu başarısını bünyesinde çalışmakta olan personellere borçlu olduğunun bilincinde olan Tepe savunma ve güvenlik sistemleri, bunlara ek olarak 2017 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları 2021

Tepe güvenlik ve savunma sistemleri tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, vardiya amiri, saha satış temsilcisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, alarm izleme merkezi operatörü, güvenlik vardiya sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri ayrıca engelli personellerin, eski hükümlü işçilerin ve stajyerlerinde iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş Başvurusu 2021

Tepe güvenlik ve savunma sistemleri bünyesinde 10 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanlarına yenilerini eklemek için düzenli ilan açmakta olan Tepe güvenlik ve savunma sistemleri, büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için hedefleri örtüşen, çalışma azmi yüksek, kariyer hedefi olan kişileri iş başvurusu yapmaya çağırmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurularak şirket bünyesinde çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve akabinde başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi yani mülakat aşaması için çağrılacaklardır. Burada adaylara iş olanakları, çalışma şartları ve maaş gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde ülkemizin en büyük güvenlik şirketlerinin birisinin çalışmaya başlayabilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.tepesavunma.com.tr/tr/ik/is-basvuru-formu/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…