Ana Sayfa Özel Şirketler Makro Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Makro Market İş İlanları ve İş Başvurusu

361
Makro Market iş ilanları

Makro Market , 1991 yılında Ankara ilimizde kurulmuş olan bir süpermarketler zinciridir. Kurulduğu tarihten bu yana büyümesine devam eden Makro Market günümüzde 13 ilimizde, 200’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Makro Market şubelerinde 5 bini aşkın personel çalışmaktadır. Makro Market bu büyümesini sürdürebilmek adına 2021 yılında çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kadro ve pozisyonlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Yazımız devamında Makro Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş fırsatları, kariyer olanakları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Makro Market Personel Eleman Alımı 2021

Makro Market, Ankara, Amasya, Antalya, Bolu, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Karaman, Malatya, Mersin, Samsun, Yozgat ve Ordu illerinde faaliyet göstermektedir. Yeni illerimizde de şubeler açmak için çalışmalarına devam edecek olan Makro Market, aynı zamanda büyüme hedefleri için Uyum Gıda hisselerinin de %47,32’sini almıştır. Makro Market mevcut şubelerine ve yeni açacağı şubelere personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Makro Market Güncel İş İlanları 2021

Makro Market tarafından şimdiye kadar yayınlanan ve yayınlanacak olan iş ilanları içinde; şoför, kasiyer, avukat, tezgahtar, kasap, şarküteri görevlisi, sevkiyat şoförü, mağaza yöneticisi, elektrik mühendisi, balıkçı, market görevlisi, kasap, manav, bekçi, reyon elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, gıda teknikeri gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca bay ve bayan adayların, engelli personellerin, eski hükümlü işçilerin ve stajyer öğrencilerin yarı zamanlı yani part time ve tam zamanlı yani full time başvuru yapabileceği kadrolar vardır. Bu ilanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki Makro Market tarafından yayınlanan tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Makro Market İş Başvurusu 2021

Makro Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları yani açık pozisyonlar, kendi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile Makro Market bünyesinde hangi illerimizde alımlar yapıldığını görebilir ve bunlara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlanlara başvuru yapabilmek için kariyer üyesi olmanız gerekmektedir. Şayet bir üyeliğiniz bulunmuyorsa kısa sürede yeni üyelik açabilirsiniz. İlanlara yapacak olduğunuz başvurular insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Buradaki görüşme de olumlu sonuçlanırsa, kendilerine maaş, çalışma olanakları ve sosyal olanaklar hakkında bilgiler verilecektir. Akabinde Makro Market bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda Makro Market iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Makro Market İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.makromarket.com.tr/InsanKaynaklari”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Serkan Konaklı

  6 Şubat 2019 at 07:24

  İş arıyorum kasap

  Reply

 2. Serkan Konaklı

  6 Şubat 2019 at 07:25

  İyi çalışmalar kolay gelsin

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…