Ana Sayfa Şehirler Konya Medova Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Medova Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Konya Özel Medova Hastanesi çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Özel Medova Hastanesi insan kaynakları, iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları.

Medova Hastanesi iş ilanları

Medova Hastanesi, Konya ilimiz Selçuk ilçesinde bulunan özel bir sağlık kuruluşudur. Geçtiğimiz senelerde hizmete geçirilen Özel Medova Hastanesi, 27 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa edilmiş olup, içerisinde 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 6 ameliyathane, yetişkin ve çocuk servisleri bulunmaktadır. Toplamda 171 yatak kapasitesine sahip olan hastane, 34’ü aşkın branşta poliklinik hizmeti sunmaktadır. Özel Medova Hastanesi ihtiyaçları sebebi ile her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Özel Medova Hastanesi tarafından yayınlanmış veya yayınlanacak olan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Medova Hastanesi Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Medova Hastanesi, çalışanlarına zaman ayıran, yeni fikirlere açık, dürüst ve güvenilir bir hastane olarak takım ruhuyla çalışmaktadır. Bu kurum için çalışanlarının çok değerli olduğunu her fırsatta dile getirmekte ve çalışanlarının bilgi, beceri ve potansiyellerinin arttırılmasını ve kendi hedefleri ile örgütsel hedeflerimizin optimum seviyede birleşmesini sağlamak amacındadır.  Medova Hastanesi bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Medova Hastanesi İş İlanları 2021

Medova Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; biyolog, özel güvenlik görevlisi, ameliyat hemşiresi, danışman, temizlik işçisi, hemşire, eczacı, doktor, psikolog, ebe, kadın doğu uzmanı, doktor gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu bay ve bayan adayların aynı zamanda engelli personellerin, eski hükümlü işçilerin ve stajyerlerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Medova Hastanesi İş Başvurusu 2021

Medova Hastanesi ihtiyaç duyduğu anda personel, eleman ve işçi alımları gerçekleştirmektedir. Alacak olduğu personelleri ise bünyesinde topladığı öz geçmiş sahiplerinden seçer. Yazımız devamında vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurularak hastane bünyesine iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından dikkatli bir şekilde incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar, ihtiyaç oluştuğu anda görüşmeye çağrılacaklardır. Burada kendilerine maaş, sosyal olanaklar ve çalışma olanakları gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yapılacak ve akabinde bu aşamanın da olumlu geçmesi durumunda da Konya ilinin en büyük özel hastanelerinden bir tanesi olan Medova bünyesinde çalışmaya başlayabileceksiniz. Bu yazımızda Medova  Hastanesi iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Medova Hastanesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

KONYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Konya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Konya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER MEDOVA HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, medova hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan medova hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

3 Comments

 1. nergis

  29 Aralık 2018 at 13:33

  İş başvurusu yaptım ama pdf olarak istediğiniz özgeçmişimi kabul etmiyor. hata olduğunu söylüyor nasıl yapabilirim?

  Reply

 2. Sultan

  11 Mayıs 2020 at 09:03

  Buro memuru ve sekreterlik bölümü mezunuyum kardesimde bize göre iş varmı

  Reply

 3. Rukiye

  20 Haziran 2021 at 12:34

  S aleykum Medova hastanemizde temizlik işine ihtiyacım var.. İnşaAllah..

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…