Ana Sayfa Özel Şirketler Migros Personel Alım İlanı

Migros Personel Alım İlanı

97
Migros

Migros Personel, Eleman Alımı 2019

Migros daha fazla büyümek ve yeni iş imkanları oluşturmak için 2019 yılı hedefleri doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışındaki mağaza sayısını büyük ölçüde artırdı. Bu kapsamda mevcut alışveriş merkezlerinde ve yeni açılacak olan şubelerinde görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımına gitme kararı aldı. Türkiye geneli yapılacak olan genel başvuru sayesinde firmanın yurtiçi şubelerinde kendinizi geliştirip ileriki dönemlerde yurtdışı şubelerinde çalışma fırsatıda elde edebilirsiniz. Özellikle yönetici aday adayı pozisyonuna başvuruda bulunan kişiler için, kendini iyi geliştirmiş ve başarılı olmuş adaylar yurtdışı mağazaları için büyük ölçüde önem arz etmektedir. Kendisine mağazacılık sektöründe kariyer  oluşturmak isteyen kişiler için bu fırsatları kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Migros Güncel İş İlanları 2019

Migros tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, Magaza Yöneticisi ve Mağaza Yöneticisi Aday Adayı Alımı, Kasiyer, Tezgahtar, Gıda Personeli, Sıcak Satış Elemanı, Mağaza Personeli, Market Personeli, Reyon Personelleri, Şarküteri Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Migrosun Yayınladığı İlanlara İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Migros yeni mağazaları ve mevcut mağazaları için alımları Yenibiris sitesi üzerinden veya kendi kariyer sitesi üzerinden yapmakta. Yenibiris sitesi üzerinden yapacağınız başvurularda site üzerinden hazırlamış olduğunuz cv’niz  ile firmanın ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz iş başvuruları direkt olarak firma insan kaynakları birimine ulaşmaktadır. Uygun görülen adaylara başvuruda belirtmiş oldukları iletişim bilgileri sayesinde geri dönüş sağlanmaktadır. Veyahut firmanın direkt kendi sitesi üzerinden genel başvuruda bulunabilir, yaşadığınız şehirdeki mağazalarda uygun pozisyonlar oluştuğunda sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Migros Güncel Personel Alım İlanlarına Ulaşmak ve Başvuruda Bulunmak için TIKLAYIN

Migros Firmasına Türkiye Geneli İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Migrosun Yayınladığı Yeni İlanlara İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…