Ana Sayfa Özel Şirketler Mng Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu

Mng Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu

963
Mng Kargo

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. olarak 2003 yılında kurulmuştur. MNG Kargo, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerinden bir tanesidir. Firma filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahiptir ayrıca sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketidir.

MNG Kargo Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Mng Kargo yeni yıl hedefleri doğrultusunda, mevcut ve yeni açılacak olan şubelerinden görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Firma bünyesinde halen 9000’in üzerinde personel görev almaktadır. Yayınladığı yeni ilanlar ile hizmet kalitesini artırmak ve personel açığını kapatmak adına bu sayıyı artırmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda işe alım sürecinde insan kaynakları birimine gelen tüm talepler büyük bir titizlikle değerlendirilmektedir.

MNG Kargo Güncel İş İlanları 2021

Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması öngörülen iş ilanları arasında en fazla arananlar ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Sürücü Personel, Depo Personeli, Kargo Operatörü, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Kargo Taşıma ve Nakliye Elemanı, Kargo Paketleme Elemanı, Kargo Takip Elemanı, Müşteri Hizmetleri Personeli, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Şube Müdürü ve Müdür Yardımcıları, Moto Kurye, Saha Operasyon Elemanı, Güvenlik Görevlisi ve Yazılım Uzmanları gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MNG Kargo İş Başvurusu Şartları 2021

Firma yeni mezun, deneyimli veya deneyimsiz adayların işe uygunluğunun değerlendirilmesinde ve başvuru şartları arasında; İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklılık çalışan, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, Problem çözme ve karar verebilme yeteneğine sahip, Etkin iletişim kurabilen, Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, Mesleki teknik bilgi ve beceriye sahip, Askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar tercih edilmektedir.

MNG Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Mng Kargo firmasına iş başvurusunda bulunmak için izlemeniz gereken iki yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kargo şubelerinde yer alan iş başvurusu formunu doldurmak ve hazırlamış olduğunuz cv’nizi başvuru formuna eklemeniz yoluyla yapılan başvurulardır. İkinci alternatif yol ise kariyer siteleri üzerinden iş ilanlarına yapılan başvurulardır. Mng Kargo iş ilanlarını ve personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden sağlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden firma tarafından yayınlanmış güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve firmaya online olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mng Kargo’ya İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Mng Kargo İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…