Ana Sayfa Özel Şirketler Nezih Kitabevi Kırtasiye Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Nezih Kitabevi Kırtasiye Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Nezih Kitabevi çalışma şartları nelerdir? Nezih kitabevi çalışma saatleri ve çalışma olanakları nasıldır? Nezih Kitapevi personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. Nezih Kırtasiye açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve iş başvurusu formu haberimiz devamında.

Nezih Kitabevi Kırtasiye

Nezih Kitabevi Personel Alımı 2020

Nezih Kitap Kırtasiye, 1970 yılında kurulmuş ve kırtasiye ile oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en farklı ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunan, öncü bir firmadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Nezih Kitabevi, günümüzde Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan 20’yi aşkın mağaza ile hizmet vermektedir. Nezih kırtasiye ürünleri içerisinde sadece kitap değil, aynı zamanda oyuncak, en yeni filmler, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar ve keyifli yiyecekler Nezih raflarında yer almaktadır. Ürün yelpazesindeki genişlik sayesine kitap satışı yapan mağazalar arasında en çok tercih edilen ve en köklü mağaza zincirlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Nezih Kırtasiye Eleman Alımı 2020

Nezih Kitap Kırtasiye, 2020 yılının kendileri için çok önemli olduğunu ve bu sene içerisinde büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çok sayıda yatırım ve çalışma yapacağını açıkladı. Nezih Kitap Kırtasiye bu hedefleri gerçekleştirmek adına çok sayıda yeni mağaza açacaktır. Şu an için sadece İstanbul ve Ankara ilimizde bulunan Nezih Kırtasiye, 2020 yılında yeni illerde de mağazalar açmayı ve ulaştığı müşteri sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Nezih Kitap Kırtasiye bu mağazalarına ve mevcut durumda faal olan mağazalarına ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında Nezih açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nezih İş İlanları 2020

Nezih şirketi mevcut ve yeni açacağı mağazalarına çok sayıda kırtasiye satış danışmanı, kasiyer, kitap satış danışmanı, envarter sorumlusu, oyuncak satış danışmanı, mal kabul personeli, sevkiyat şoförü, kitap satış danışmanı, mağaza yöneticisi ve yardımcısı, dönemsel personel alımı gerçekleştirecektir.  İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Nezih iş ilanları içerisinde en çok kasiyer ve satış danışmanı alımı ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlara ait başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Nezih Kasiyer Alımı

 • Kasa kullanma konusunda bilgi sahibi,
 • En az lise mezunu,
 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • Diksiyonu düzgün,
 • İnsan İlişkilerinde başarılı
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Bay veya Bayan

Nezih Kasiyer Alımı

 • Mağazacılık sektöründe deneyimli,
 • En az lise mezunu,
 • Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen,
 • Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Bay,  Bayan,

Nezih Kitap Kırtasiye İş Başvurusu 2020

Nezih Kitabevi iş ilanları ihtiyaç doğrultusunda yılın her zamanında yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları düzenli olarak www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde yer almaktadır. Nezih kırtasiye iş başvurusu yapmak isteyen bireyler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Nezih kitap kırtasiye son dönemde büyüyen firmalarımız arasında bulunmaktadır. Geleceğe emin adımlarla basan bu denli büyük bir firmada çalışma olanağı yakalamak isteyen bireyler vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Nezih kitap çalışma saatleri sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasındadır.

Nezih İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER NEZİH KİTABEVİ KIRTASİYE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, nezih kitabevi kırtasiye konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan nezih kitabevi kırtasiye duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir