Ana Sayfa Şehirler Erzurum Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

105
Palandöken

Palandöken Belediyesi Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli teknik personel alımı yapacağını açıkladı. İlan neticesinde 1 avukat alımı gerçekleştirilecektir. Palandöken Belediyesi personel alımı ilanına adaylar 11 Ekim 2016 son başvuru tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana dair başvuru şartları, başvuru formu ve diğer başvuru detaylarına ise haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Palandöken Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı unvanı adeti ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet Tam Zamanlı Avukat Personel alımı yapılacaktır.

Sözlü Mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır.

Sözlü sınav tarihi 12.10.2016 saat 14.00 Belediyemiz Encümen salonunda yapılacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Adayların başvuru işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununu ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sözlü sınavı sonucunu kazananlar Belediyemiz internet sitesinde yayınlanacaktır.

Palandöken Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • 657 Sayılı Devlet memurları Kanununun 48. Maddesindeki belirtilen şartları taşımak
  • Hukuk Fakültesi Mezunu olmak, başka bir kurumda sözleşmesi bulunmamak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
  • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma devletin sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

Palandöken Belediyesi İş Başvurusu

Adayların 06.10.2016 – 11.10.2016 tarihleri arasın saat 17.00 kadar Palandöken Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adaylardan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Başvuru Dilekçesi
  • Öğreanim durumu belgesi
  • Nüfuscuzdan fotokopisi
  • fotoğraf (2) adet
  • Öz geçmiş
  • İkametgah belgesi

Palandöken Belediyesi personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Erzurum iline ait diğer iş ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…