Ana Sayfa Şehirler Malatya Pütürce Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

Pütürce Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

92
İşçi alımı

Malatya ilimize yer alan Pütürce Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli işçi alımı yapacağını açıkladı. Pütürce Belediyesi işçi alımı kapsamında en az ilköğretim mezunu beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi alımı yapılacaktır. Adayların bonservis belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 4 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Pütürce Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Alınacak işçilerin Belediyemizin Yol ve yaya kaldırım Yapımı Kilit taşı ve bordür döşeme işçiliğinde, diğer hizmetler bölümünde ve gerektiğinde ŞOFÖR olarak çalıştırılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

  • Bordür ve Kilit taşı Döşeme işçiliği sertifikası veya Karo taşı döşeme işçiliği setifika sahibi olmak
  • En az E sınıfı sürücü belge sahibi olmak
  • Kilit taşı işçiliğinde daha önce enaz 6 ay çalışmış olmak. Çalıştığını SSK hizmet dökümü ile belgelemek,

Bu Belgelerini Kuradan önce Belediyemize BELGELENDİRMESİ GEREKMEKTEDİR. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İşkur Şubelerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 11.11.2016 cuma günü, saat 13.00-14.00 saatleri arasında Belediye Hizmet Binasında kura çekilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma Adresi : HÜKÜMET CD. 25/ PÜTÜRGE MALATYA / TÜRKİYE

Pütürce Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Malatya Sonsöz Gazetesi Güncel İş İlanları

Son dönemde Türkiye genelinde yaşanan ekonomik durgunluktan Malatya ilimizde nasibi almış …