Ana Sayfa Şehirler Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

70
Hemşire

Tokat ilimizde yer alan Gaziosmanpaşa Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Gaziosmanpaşa Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 3 hemşire alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 11 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer başvuru detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde veya diğer birimlerinde görevlendirilmek ve ücretleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin (B) fıkrası gereğince istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. Maddesinin (b) fıkrası gereğince 2014 KPSS P94 puan sırasına konulmak kaydıyla Hemşire unvanında sözleşmeli personel alınacaktır.

İstenilen belgeler ve geniş açıklama Gaziosmanpaşa Üniversitesi www.gop.edu.tr adresinden temin edilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde  verilmiştir.

  • Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak,
  • Üçüncü basamak sağlık kurumlarının üçüncü seviye yoğun bakım servislerinin birinde en az 2 (iki) yıl iş tecrübesi olmak.

Tokat ilinde yer alan Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yapılacak olan hemşire alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…