Ana Sayfa Şehirler Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Tokat ilinde yer alan Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Hemşire

Tokat ilimizde yer alan Gaziosmanpaşa Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Gaziosmanpaşa Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 3 hemşire alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 11 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer başvuru detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde veya diğer birimlerinde görevlendirilmek ve ücretleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin (B) fıkrası gereğince istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. Maddesinin (b) fıkrası gereğince 2014 KPSS P94 puan sırasına konulmak kaydıyla Hemşire unvanında sözleşmeli personel alınacaktır.

İstenilen belgeler ve geniş açıklama Gaziosmanpaşa Üniversitesi www.gop.edu.tr adresinden temin edilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde  verilmiştir.

  • Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak,
  • Üçüncü basamak sağlık kurumlarının üçüncü seviye yoğun bakım servislerinin birinde en az 2 (iki) yıl iş tecrübesi olmak.

Tokat ilinde yer alan Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yapılacak olan hemşire alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

TOKAT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tokat için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tokat için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…