Ana Sayfa Şehirler Manisa Sarıkız Sulama Birliği İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Sarıkız Sulama Birliği İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

77
Çiftçi

Manisa ilimizde bulunan Sarıkız Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Sarıkız Sulama Birliği personel alımı ilanı kapsamında çitçi (zirai sulamacı) alımı gerçekleştirecektir. Adaylardan 1 sene deneyim şartı aranmaktadır. Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 8 personel istihdam edilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Sarıkız Sulama Birliği İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda aşağıda belirtilen yer ve tarihte kura çekimi yapılacaktır. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. ÖZEL ŞARTLAR: Tarımsal sulama (zirai sulamacı) alanında en az 1 (bir) yıl deneyim sahibi olduğunu belgelemek.

Çalışma Adresi : NAMIK KEMAL CAD CENGİZ TOPEL MAH 67/ 45800 SARUHANLI

İlana başvuruda bulunan adaylar için 28 Aralık 2016 tarihinde saat 09:00 ile 18:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir.Manisa ilinde yer alan Sarıkız Sulama Birliği tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…