Ana Sayfa Kamu Kurumları Şehir Hastanelerine Çok Sayıda Personel Alınacak

Şehir Hastanelerine Çok Sayıda Personel Alınacak

143
Şehir Hastanesi

Sağlık bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Bakan Fahrettin Koca yeni açılmış olan ve yapımına devam eden şehir hastanelerinde çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Bu açıklamalar doğrultusunda yakın zamanda şehir hastanelerine çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. Sağlık bakanı tarafından yapılan açıklamada şehir hastanelerinin çok sayıda personel ve eleman eksiği olduğu ve bunun en kısa zamanda acil olarak giderilmesi gerektiğinin önemi vurgulandı.

Şehir Hastaneleri Hangi Kadrolarda Personel Alınacak

Şehir Hastaneleri‘ne alımı yapılması planlanan kadrolar arasında hemşire, ebe, yardımcı personel, tekniker, teknisyen, hasta bakıcı, tıbbi sekreter, güvenlik görevlisi, şoför, temizlik personeli, depo personeli, mutfak personeli, danışma personeli alımlarının ihtiyaçlar doğrultusunda öncelikli sırada olduğu açıklandı. Ayrıca Bakan Koca ” Biz her gün yeni hastaneler açıyoruz. Bu açılan hastaneler nedeniyle bizim önümüzdeki aylar, ihtiyaçlarımız zaten söz konusu olacak. Sadece Bilkent’te çalışacak kişi sayısı 12 bin olacak. Bunun 7 bini sağlık personeli. Şu an 4 bin kişi çalışıyor. Önümüzdeki ayda bununla ilgili bir planlama yapılıyor. İlanlar bu çerçevede yapılmış olacak. ” şeklinde konuştu.

Şehir Hastanelerine Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak

Ankara ve Bilkent Şehir Hastaneleri 2019 yılı itibari ile yakın zamanda faaliyete geçmişti. Bu hastaneler için personel eksikliğini gidermek adına alımların devam ettiğini belirtmek isteriz. Aynı zamanda yapımına devam eden diğer Şehir hastaneleri içinde önümüzdeki aylarda ve nisan ayı içerisinde personel alımı yapılacağı ön bilgiside bulunmakta.

Şehir Hastanelerine İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2019

Herkes tarafından en çok merak edilen konular arasında şehir hastanelerine iş başvurusu nasıl yapılır sorusu gelmekte. Türkiye genelinde bir çok şehirde yapılan ve yapımına devam eden şehir hastanelerine iş başvurusunda bulunmak için sitemizde detaylı yazılar mevcut. Sitemizde arama yaparak konu ile ilgili detaylı bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak sitemizdeki şehir hastaneleri linklerine ulaşabilir iş başvurusu detaylarını öğrenebilirsiniz.

Şehir Hastaneleri güncel iş ilanları ve iş başvurusu detayları için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

  1. Engin ÖZDEMİR

    18 Nisan 2020 at 17:04

    eskişehir şehir hastanesinde calişmak istiyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…