Ana Sayfa Özel Şirketler Shell & Turcas Petrol A.Ş Bayan Personel Alım İlanı

Shell & Turcas Petrol A.Ş Bayan Personel Alım İlanı

150
Shell & Turcas Petrol

Shell & Turcas Petrol A.Ş: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı himayelerinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işbirliği ile, kadınların iş gücüne katılımını artırmak, ekonomik ve sosyal kalkınma ve cinsiyet eşitliğine katkı sağlamak amacıyla yürüttüğü ” Shell’de Kadın Enerjisi ” projesi kapsamında Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılının kutlanacağı 2023 yılına kadar ” 5 yılda 5000 kadın istihdamı ” sağlamayı hedeflemektedir.

Shell & Turcas Petrol A.Ş Bayan Personel Alım İlanı 2020

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda tecrübe şartı aranmamakta. Eğitim seviyesi olarak ilkokul mezunundan, lisans mezununa kadar başvuruda bulunulacak bir çok iş pozisyonu bulunmakta. Alım yapılacak olan personeller firmanın daimi personeli olarak istihdam edilecek ve tam zamanlı olarak çalıştırılacak. Alımlar Türkiye geneli olduğu için başvuruda bulunmak isteyenler bulundukları illerdeki İŞKUR bürolarına veya Shell firmalarına başvuruda bulunabilirler. Bir diğer başvuru şekli ise aşagıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile KariyerNET sitesi üzerinden yapılmaktadır. İlana son başvuru tarihi 31 Aralık 2020 dur.

Shell & Turcas Petrol A.Ş İş İlanları 2020

Türkiye genelinde faaliyet gösteren 1000’i aşkın Shell kurum ve kuruluşunda yürütülecek bu proje kapsamında İstasyon Yöneticisi, Saha Satış Elemanı, Market Satış Elemanı, Vardiya Amiri, Temizlik Görevlisi, Muhasebe Elemanı, İdari İşler Uzmanı gibi çeşitli görevlerde çalışmak isteyen tüm kadınların Shell’e ve İŞKUR hizmet merkezlerine başvurmaları gerekmektedir.

Shell & Turcas Petrol Bayan Personel İlanına Başvurmak için TIKLAYIN

Shell & Turcas Petrol Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu için TIKLAYIN

SHELL Firmasının personel alımı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…