Ana Sayfa Şehirler Erzurum Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alım İlanı

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alım İlanı

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda 30 Sözleşmeli Hemşire alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilana dair başvuru tarihleri, yeri ve başvuru detayları yazımızın devamında.

Atatürk Üniversitesi

Türkiye’nin Erzurum şehrinde yer alan Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 30 adet Lisans ve Lise mezunu Sözleşmeli Hemşire alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Başvuruda bulunacak adaylarda 2018 kpss puanı aranacak şartlar arasında. İlana dair detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alım İlanı 2018

Ünvan Adet Öğrenim Durumu Aranılan Nitelik
Hemşire 15 Lisans Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
Hemşire 15 Lise Hemşirelik bölümü ortaöğretim mezunu olmak.

ADAYLARDA ARANACAK GENEL KOŞULLAR

  • 1 – Başvuracak Adaylar 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmak.
  • 2 – Adaylar mezuniyetine göre lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, meslek lisesi mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.
  • 3 – Adayın, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda atamaya engel durumu bulunmamak.

ÖZEL KOŞULLAR:

  • 1 – Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.
  • 2. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 3 -Belirtilen özel şartları, ilan tarihinin ilk günü itibariyle sağlıyor olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

  • 1- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • 2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi Fotokopisi
  • 3- İlgili 2018 KPSS Sonuç Belgesi
  • 4- Diş Hekimliği Fakültesi web adresinden temin edilecek başvuru formu
  • 5- Adli sicil kaydı

Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına yapılacaktır.

https://atauni.edu.tr/dis-hekimligi-fakultesi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR:

Sonuçlar, başvuru bitim tarihini takip eden 10 işgünü içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırası ile çağırılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Adres ve İletişim Bilgileri: 10851/1-1 – Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı Atatürk Üniversitesi Kampüsü

Atatürk Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 

ERZURUM İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Erzurum için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Erzurum için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, atatürk üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan atatürk üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…