Ana Sayfa Akademik İlanlar Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alım İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alım İlanı

213
Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta’daki yükseköğretimle ilgili güçlü bir alt yapının üzerine 1992 yılında kurulmuş ve geçen süreçte kurumsallaşmasını tamamlamış bir devlet üniversitesidir. SDÜ Tıp Fakültesi göller bölgesi’nin en kapsamlı Araştırma ve Uygulama Hastanesi olarak gelişmiş cihazlarla donatılmış klinik ve laboratuvarlarıyla geniş bir bölgeye sağlık hizmeti vermektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğüne 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B sözleşmeli personel hükümlerine göre 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. KPSS’den 75 veya 80 olan branşlar bulunmaktadır. Başvuru detaylarını ve alım yapılacak personel bilgisini yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu Personeli alımı başvuru genel şartları! Başvuru yapacak adaylarda yukarıda belirtilen şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranıyor. Ayrıca herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3 puanı, ön lisans mezunlarında KPSSP93 ve ortaöğretim mezunları için de KPSSP94 puanı esas alacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak : Müracaatlar 14-29 Aralık tarihleri arasında mesai bitimine (17.30) kadar adayların Süleyman Demirel Üniversitesi internet sayfasından www.sdu.edu.tr temin edecekleri başvuru formunu; ilanda belirtilen unvan ve sıralardan hangisine müracaat edeceklerini belirterek, yukarıda istenilen belgeler ile birlikte Süleyman Demirel Üniversitesi, Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğü Doğu Yerleşkesi Çünür / ISPARTA adresine şahsen başvuru yapılacaktır. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapacaklardır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta, fax veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru için adaylardan istenilen belgeler:

  • 1) Başvuru formu (www.sdu.edu.tr adresinden ulaşılabilecektir.)
  • 2) Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • 3) Mezuniyet belgesi fotokopisi,
  • 4) 2018 KPSS (B) sınav sonuç belgesi.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

11 Hemşire alımı için Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak, 2018 KPSS Sınavı P3 Puan türünden en az 75.00 puan almış olmak gerekiyor.

7 Hemşire alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik, Ebelik- Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarının birinden mezun olmak, 2018 KPSS Sınavı P94 Puan türünden en az 80.00 puan almış olmak gerekiyor.

6 Diğer Sağlık Personeli alımı için Anestezi, Anestezi Teknikerliği ön lisans programından mezun olmak gerekiyor.

6 Diğer Sağlık Personeli alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programından mezun olmak gerekiyor.

3 Diğer Sağlık Personeli alımı için Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Başvuruların Değerlendirmesi ve Sonuçlar: KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zamanı www.sdu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. Atanmaya hak kazanan adaylara güvenlik tahkikatı yapılacaktır. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olanların ataması yapılacak olup, güvenlik tahkikatı olumlu olmayanların atamaları yapılmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yüzüncü Yıl Üniversitesi 63 Sürekli İşçi, 91 Sağlık Personeli Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu…