Ana Sayfa Şehirler Sinop Sinop İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Sinop İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

124
Orman Mühendisliği

Sinop İl Özel İdaresi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında 1 orman mühendisi alınacaktır. Adaylardan üniversitelerin Orman Mühendisliği bölümünden mezun olma şartı aranmaktadır. Adaylar ilana 28 Eylül 2016 ile 12 Ekim 2016 tarihleri arasında iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana dair diğer iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru detayları hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Sinop İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36. 5393 sayılı Belediye Kanununun 49’uncu maddesi uyarınca (01 Kasım-31 Aralık 2016 tarihleri arasında çalıştırılmak üzere) aşağıda unvanı, adedi, sınıfı ve eğitim durumu belirtilen 1 adet Tam Zamanlı Sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Adaylardan talep edilen iş başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Türk Vatandaşı olmak,
 • Müracaat tarihi itibariyle 30 yaşım doldurmamış olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,
 • Askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak.

Adaylardan ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz özel şartlar aranmaktadır.

 1. Kamıı Personeli Seçme Sınavından en az 80 puan (2015 veya 2016 yılı KPSS-3 puanı) almış olmak
 2. En az (B) sınıfı ehliyeti bulunmak
 3. Microsoft Office Programlarını kullanabilmek
 4. Her türlü arazi ve iklim şartlarında çalışmayı kabul ve taahhüt etmek.
 5. Sinop İli sınırları dahilinde ikamet eden adaylar öncelikli tercih sebebidir.

Sinop İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adayların 28.09.2016-12.10.2016 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar dilekçe, özgeçmiş, ikametgah belgesi, diploma fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği ehliyet ve KPSS sonuç belgesi ile birlikte Sinop İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.Gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar veya sahte evrakla müracaat edenler işe başlamış olsalar bile sözleşmeleri iptal edilecek ve haklarında suç duyurusunda bulunulacaktır. Müracaatlar 13.10.2016 tarihinde değerlendirmeye tabi tutulacak olup, komisyon tarafından yapılacak ön değerlendirme neticesinde mülakat (sözlü) sınavına çağrılacak adaylar tespit edilecektir.

Mülakata çağrılacak adaylar İdaremizin resmi internet adresinde (www.sinopozelidare.com) ilan edilecektir. Bu ilan,tebliğ niteliğinde kabul edilecek olup, ilgililere ayrıca yazılı ya da sözlü tebligat yapılmayacaktır.

Mülakat (sözlü) sınavı Mülakat sınavı içerisinde ayrıca Microsoft Office programlarını kullanabildiğini gösterir uygulamalı sınav yapılacaktır. 18.10.2016 tarihinde saat 10:00’da Sinop İl Özel İdaresi merkez binasında yapılacaktır. Mülakat (sözlü) sınavı kazanan adayların ismi 21.10.2016 tarihinde İdaremizin resmi internet adresinde (www.sinopozelidare.com) ilan edilecektir.

Sinop İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Gelincik Mah. Fatih Cad. No: 1 6 Merkez/SİNOP TEL: 0368 261 18 50- 51

Bu haberimizde Sinop İl Özel İdaresi tarafından yayınlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Sinop iline ait diğer tüm ilanlara ulaşmak için ise hemen TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi; Sinop halkı tarafından bir dernek vasıtasıyla 1950 yılında…