Ana Sayfa Şehirler Ankara Sıraç Eğitim Kurumları Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Sıraç Eğitim Kurumları Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

384
Sıraç Eğitim Kurumları

Sıraç Eğitim Kurumları; kendine güvenen, maneviyatı yüksek, vatanına ve milletine hizmet edecek başarılı gençler yetiştirmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Köklü medeniyet mirasına sahip çıkan geleceğine umutla bakan nesiller yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuz verdiği değerler eğitimi ile geçmiş ve gelecek arasında sağlam bir köprü olmayı amaçlamaktadır. Yabancı dil eğitimlerimiz ise anaokulunda başlamaktadır. Yabancı dili sadece gramer ile değil yıllarca yurtdışında yaşamış speaking hocalarımızla vererek çocuklarımızın yabancı dili günlük hayatta da kullanabilmesini istiyoruz.

Sıraç Eğitim Kurumları Öğretmen, Personel Alımı 2021

Sıraç Eğitim Kurumları yeni yıl hedeflerini gerçekleştirmek ve Bu hedefe ulaşmak için Eğitim misyonumuza uygun olarak aşağıda belirtilen boş kadrolar personel alımı yapacaktır:

 1. Akademik Eğitimler
 2. Manevi Eğitimler
 3. Dil Eğitimleri
 4. Kıraat Dersleri
 5. Kur’an- ı Kerim Ezberi
 6. Hafızlık
 7. Dikkat Geliştirme ve Akıl Oyunları
 8. Görsel Sanatlar
 9. Sportif Faaliyetler
 10. Kültürel Geziler
 11. Sosyal Aktiviteler… başlıkları altında eğitimler vermektedir.

Yazımızda bulunan Sıraç Eğitim Kurumları firması İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı CV’niz kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Sıraç Eğitim Kurumları İş İlanları 2021

Sıraç Eğitim Kurumları tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Ana Okulu Öğretmeni, İlk Okul Branş Öğretmenleri, Orta Okul Branş Öğretmenleri, Kurum için Personel, Halkla İlişkiler Personeli, Hademe, Temizlik Personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sıraç Eğitim Kurumları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Sıraç Eğitim Kurumları bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Sıraç Eğitim Kurumları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Konya ve Ankara illerinde bulunan Sıraç Eğitim Kurumları’na iş Başvurusunda bulunmak İçin: [email protected] adresine resimli CV’nizi gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…