Ana Sayfa Şehirler Bilecik Söğüt Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Söğüt Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

67
personel alımı

Bilecik ilimizde bulunan Söğüt Belediyesi yayınladığımız ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Söğüt Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında atıksu pompa operatörü alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 4 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 25 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebileceklerdir. Söğüt Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Söğüt Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Söğüt Belediyesi bünyesinde vardiyalı sistemde, asgari ücret ile çalışacak 4 adet, daimi personel statüsünde ve istenen eğitim düzeyi en az ilköğretim mezunu olmak üzere, atıksu pompa operatörü alımı yapılacaktır. İstihdam edilecek kişiler noter kurası ile belirlenecektir. Aşağıda belirtilmiş olan şartlara haiz olan adaylardan gerekli şartları taşıyanların başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylardan istenilen belgelerin 30 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar Söğüt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. Söz konusu belgeleri ibraz edemeyenlerin ile istenilen özellikleri taşımayanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Atıksu Pompa Operatörü MESLEĞİNDE en az 1 yıl İş Deneyimi olduğunu gösteren daha önce çalıştığı iş yerinden alınmış DENEYİM YAZISI ile deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında iş yerinde çalıştığına dair SGK’dan alınan HİZMET DÖKÜM BELGESİ,
  • B sınıfı ehliyet,

Çalışma Adresi : ESKİŞEHİR CAD. ORTA MAH. 20/ 11600 SÖĞÜT BİLECİK / TÜRKİYE

Noter huzurunda kura çekimi 31 Ocak 2017 tarihinde saat 14:30’da Söğüt Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi Nikah Salonunda yapılacaktır. Söğüt Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 22 Personel Alımı İlanı Yayınladı!

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 adet işçi ve kamu p…