Ana Sayfa Şehirler Bartın Bartın İl Özel İdaresi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Bartın İl Özel İdaresi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

110
personel alımı

Bartın İl Özel İdaresi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Bartın İl Özel İdaresi personel alımı ilanı kapsamında diğer yardımcı sağlık personeli alımı, büro memuru alımı, inşaat mühendisi alımı, inşaat teknolojisi teknikeri alımı, endüstri mühendisi alımı, tıbbi ve aromatik bitkiler teknikeri alımı, harita teknikeri alımı ve A sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı gerçekleştirecektir. Adayların KPSS sınavına katılmış olmaları ve en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 25 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir.  Bartın İl Özel İdaresi personel alımı ilanı hakkında diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Bartın İl Özel İdaresi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (KPSS) sonuçları geçerlidir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Diğer Yardımcı Sağlık Personeli Alımı : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü onaylı Diğer Sağlık Personeli Belgesine sahip olmak gereklidir. Adayların Sağlık Kurumları İşletmeciliği önlisans bölümünden mezun olmaları gerekmektedir.

Büro Memuru Alımı : MS office programlarını kullanabilme becerisine sahip olması gerekmektedir. Adayların işletme lisans bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

İnşaat Mühendisi Alımı : Başvuranların autocad ve sta4cad tarzı statik programlar kullanacak, statik proje hazırlanabilen, Metraj ve maliyet çalışmaları yapabilecek, sahada aktif yapı denetim yapabilme becerisine sahip olması tercih nedenidir.

İnşaat Teknolojisi Teknikeri Alımı : Başvuranların şantiye şartlarında çalışmayı kabul etmesi, autocad ve ms ofis programlarını kullanabilmeleri tercih nedenidir.

Endüstri Mühendisi : Başvuranların TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine ve MS office programlarını özellikle; excel programını iyi derecede kullanabilme becerisine sahip olması tercih nedenidir.

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeri : BAŞVURUDA BULUNACAK KİŞİLERİN AAS 200 ATOMİK ABSORPSİYON SPEKTROFOTMETRE VE LAMBDA 2S UV-VİS SPEKTROMETRE SERTİFİKALARINA SAHİP OLANLAR ve TOPRAK ANALİZ LABARATUVAR’NDA DAHA ÖNCE ÇALIŞTIKLARINI BELGELEYENLER TERCİH SEBEBİDİR.

Harita Teknikeri Alımı : Başvuranların total station ve cors sistemlerini kullanması, netcad sistemini iyi derecede kullanması tercih nedenidir.

İş Güvenliği Uzmanı (Çok Tehlikeli Sınıf-A) Alımı : Başvuru yapacak adayların en az lisans mezunu olmaları ve A sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası sahibi olmaları gerekmektedir.

Çalışma Adresi : KARAKÖY YOLU KAVŞAĞI KEMERKÖPRÜ MAH. / 74100 BARTIN MERKEZ

Bartın İl Özel İdaresi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Ferhat YILDIRIM

    20 Ocak 2017 at 00:24

    Özel güvenlik olarak çalışmak isterim Kimlik kartım mevcutdur.11 yıldır bu işi yapmaktayim. KPSS puanim 73.4

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bartın Üniversitesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Bartın Üniversitesi yayınladığı ilan kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. B…