Ana Sayfa Kamu Kurumları Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Personel Alımı Yapacak

Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Personel Alımı Yapacak

105
Tarım Kredi Kooperatifleri

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesine kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alım ilanının yayımlanmasının ardından başvurular da alınmaya başlandı. Memur alımı başvuru tarihleri, başvuru yeri ile başvuru genel ve özel şartlarına dair detaylar yazımızın devamında..

Tarım Kredi Kooperatifleri Personel Alım İlanı 2018

Tarım Kredi Memur alımı başvuru tarihleri ne zaman? 10 Aralık 2018 tarihinde başlayacak olan başvurular şahsen yapılacak olup, son başvuru 28 Aralık 2018 günü saat 18.00’e kadardır. Başvurular, Ankara Bölge Birliği tarafından alınacaktır. Başvuru detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Tarım Kredi kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alımı başvuru genel şartları!

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor.
  • Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak gerekiyor.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak gerekiyor.
  • Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak gerekiyor.
  • Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek gerekiyor.

Personel alımı KPSS şartı! Lisans ve önlisans mezunu adaylardan en az 60 puan almış olmak şartı aranıyor. 2018 KPSS’den en az 60 alanlar KPSS puan üstünlüğüne göre sözlü sınava çağrılacaklar. Ayrıca KPSS şartı olmadan da başvuru durumu bulunmaktadır. Bununla ilgili aşağıdaki ilan ana haberimizi inceleyiniz.

Memur alımı YAŞ şartı! 14 Ocak 2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak gerekiyor. 14 Ocak 1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.

Memur alımı ASKERLİK şartı! Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak gerekiyor. Halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir.

Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak gerekiyor.

Tarım Kredi başvuru özel şartları! Tarım Kredi Kooperatifleri 45 kamu personeli memur alımı başvuru genel şartlarının yanı sıra başvuru özel şartları da yer almaktadır. Bu kapsamda aşağıdaki ilan haberimizden tüm detaylara ve başvuru formuna ayrıca ulaşabilirsiniz.

Başvurular nasıl yapılacak?

İş Talep Formundaki açıklamalar başlığı dikkate alınarak “İş Talep Formunun” her iki sayfası eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurulup, imzalanacaktır. İş Talep Formu ekinde istenilen belgeleri eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Adaylar, müracaatlarını Ankara Bölge Birliğine yapabileceklerdir.

DİKKAT: Başvuru şahsen ve sadece Ankara Bölge Birliğinde olacak! Ankara Bölge Birliği dışındaki Bölge Birlikler başvuru kabul etmeyecektir. Posta yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

28 Lisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kontenjan ve özel şartları için TIKLAYINIZ.

5 Önlisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kontenjan ve özel şartları için TIKLAYINIZ.

12 Ziraat Mühendisi kontenjan ve özel şartları için TIKLAYINIZ.

Kooperatif Görevlisi İş Talep Formu için TIKLAYINIZ.

Ziraat Mühendisi İş Talep Formu için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…