Ana Sayfa Özel Şirketler Tav Havalimanları Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Tav Havalimanları Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

732
TAV Havalimanları Holding

TAV Havalimanları Personel, Eleman Alımı 2021

Tav Havalimanları Holding, 1997 senesinde İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesini kazanan Bilkent Holding ve Akfen Holding tarafından kurulmuştur. TAV 2006 yılında yeniden yapılanarak havalimanı işletme ve yapım faaliyetlerini TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak iki farklı şirkette yapılandırdı. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları Holding şirketi 23 Şubat 2007’de “TAVHL” koduyla İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda halka arz edildi. AV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilgi işlem, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet göstermektedir. TAV Havalimanları’nın yıllık cirosu 1 milyar Euro’nun üzerinde bulunmaktadır.

TAV Havalimanları Güncel İş İlanları 2021

Tav Havalimanları tarafından yapılan açıklamaya göre büyüme rakamlarının devam edebilmesi adına 2021 yılında yatırımlarını arttıracaklarını açıklamıştır. Bu kapsamında ve mevcut şirketlerinin bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. HAVAŞ, TAV Havalimanları bünyesinde hizmet vermektedir.  TAV Havalimanları insan kaynakları 40’ın üzerinde havalimanında hizmet veren ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesinde çalışmak isteyen bireyleri, kariyer hedefi olan kişileri bünyesinde görmek istediklerini dile getirmiştir.

Atatürk Havalimanı Personel Alımı İlanları 2021

Tav Havalimanları tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde çok sayıda satış danışmanı, garson, kalfa, mühendis, developer, şoför, temizlik işçisi, bellboy, aşçı, teknik eleman, servis elemanı, güvenlik görevlisi, rezervasyon elemanı ve sayısız kadro ve pozisyonda eleman alımı gerçekleştirmektedir. Tav Havalimanları bünyesinde ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda kişiyi istihdam etmektedir. Yeni yılda da yine aynı şekilde çeşitli öğrenim seviyelerinde adaylar ve engelli personel alımı yapılacaktır.

Tav Havalimanları İş Başvurusu 2021

Tav Havalimanları sadece tecrübeli kişileri değil aynı zamanda yeni mezun olanları ve staj yapmak isteyenleri de kabul etmektedir.  Tav Havalimanları iş ilanları kendi web adresi üzerinden yayınlanmaktadır. Aynı zamanda çeşitli kariyer portalları üzerinden de bu ilanları görebilmektesiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz Tav Havalimanları iş başvuru formu ile açık pozisyonları görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular, insan kaynakları tarafından detaylı bir inceleme tabi tutulmaktadır. Bu inceleme süreci olumlu geçen adaylar ise iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Tav Havalimanları İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”http://www.tav.jobs/tr-TR/acik_pozisyonlar/32/acik_pozisyonlar”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Ziya kılınc

    4 Kasım 2019 at 23:54

    Ben ziya kılınc mobilya ustasıyım 23 yaşımdayım 9 yıldır mobilya işiyle uraşıyorum işimi dışarıda calışarak devam etmek istiyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…